Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Rak Kako živeti z rakom? KAKO SO SE POZDRAVILI

KAKO SO SE POZDRAVILI

Najprej moram napisati, da nikoli nisem bila zaposlena z zdravstvu ali dobila diagnoze, da imam raka. Sem se pa v zadnjih desetih letih kar nekaj naučila o energijski medicini, kvantni fiziki in nevroznanosti in o tem pisala tudi zadnjih 10 let na Medovernet. Čez 700 objav uf, komaj verjamem. Pisala sem o vsem, kar me je navdušilo, o tem, kar sem brala, o seminarjih, ki sem jih poslušala….Sprva sem razumela boj malo, sedaj pa razumem skoraj vse. Mislim glede angleščine. Očarana sem bila nad tem, kako lako spreminjam energije v svojem telesu in tudi zavestno vplivam na svojo podzavest.

Naučila sem se tole: Svojo bolezen smo si “pridelali” s svojim življenjskim slogom, zato moramo tega spremeniti, če se hočemo pozdravti. Dr. Joe Dispenza pravi:” Your personality become your personalni reality”.
O njem sem pisala pred prevodom njegove knjige Placebo ste vi. On trdi, da smo si bolezen ustvarili sami s svojim umom in jo lahko tudi s svojim umom pozdravimo. Seveda, ko spremenimo svojo osebnost. Poslušala sem številne zdravnike zdravilce, znanstvenike, ki so to postali zato, ker so najprej hoteli pozdraviti sebe. Mi vsi smo zdravilci, ker nam je to bilo dano ob rojstvu. Samo naša vzgoja na žalost ni šla v to smer. Obstaja veliko starodavnih metod, ki so jih uporabljali včasih, ko še ni bilo zdravil. Ljudje hodijo med Šamane, da se jih učijo.

Seveda je najprej treba verjeti, da mi to zmoremo, spustiti vso jezo, zamero, odpustiti sebi in drugim, spremeniti prepričanja, ki nas držijo nazaj, biti hvaležen, sočuten do sebe in drugih, odstraniti tisto, kar nam škoduje in dodati tisto, kar nam pomaga. Zdravljenje je delo, ki ga moramo opraviti mi sami. Naše telo ima veliko sposobnost samozdravljenja, samo ustvariti moramo prave pogoje. Imeti moramo radi sebe, svoje telo, čeprav je bolno, dvigniti vibracije v srcu, pa se lahko zgodi čudež. Strah in panika nam nista v pomoč. Verjeti je treba v čudež, saj smo tudi mi v resnici en čudež narave.

Z raznimi metodami si lahko pomagamo spustiti strah in druga negativna čustva, počistiti travme iz preteklosti, dvigniti energije v telesu…Če ste pa prepričani, da vam te stvari ne morejo pomagati in ne verjamete v energijsko zdravljenje, to pomeni samo eno. To prepričanje vam je nekdo vcepil v glavo in prepričanje se lahko spremeni. Znanost odkriva vedno nove stvari in to, kar učijo v šolah, tudi na medicini, ni vse več res. Tudi v šolah bodo slej kot prej uvedli metode samozdravljenja. Se še o tem že piše in se dela na tem.

Pri samozdravljenju nam lahko pomaga samo znanje. Ne samo zaupanje v medicinsko stroko. Ona ne more pozdraviti našega življenja, tega si moramo pozdraviti sami, če nočemo, da se bolezen ponovi. Bolezen je opozorilo, da smo delali nekaj narobe. Zato je treba spremeniti svoj življenjski slog. Vsega se da naučiti, potreni sta le želja in zanimanje. Postaviti si je treba cilj..

Za konec pa meditacija za zdravljenje dr Joe. Dispenza:
https://youtu.be/h_m2pm9zerA

Breda

Če na internetu vpišete: dr. Joe Dispenza cancer testimonials, boste našli pričevanja ljudi, ki so se pozdravili.

Breda

Ne vem, če sem to že kje napisala, je pa dobro vedeti. Ko je dr. Joe Dispenza začel svojo pot raziskovanja, je šel po svetu in poiskal ljudi, ki so si pozdravili težke bolezni. Bodisi s pomočjo klasične medicine, bodisi z drugimi metodami in načini zdravljenja. Ugotovil je, da imajo vsi ti ljudje nekaj skupnega. Verjeli so, da obstaja neka nevidna sila, ki jim je dala življenje in jih lahko tudi pozdravi.

Breda

New Report

Close