Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Rak Kako živeti z rakom? Operacija neinvazivni DCIS

Operacija neinvazivni DCIS

Pozdravljeni,
imam diagnozo neinvazivni DCIS in čaka me operacija ( po roll metodi) v roku treh tednov. Zanima me, ker tega nikjer nisem zasledila, kako poteka tovrstna operacija oz. ali je ravno tako potrebna rekonstrukcija dojke? Namreč zdravnik mi tega ni povedal, sama pa sem bila na ti. razgovoru z njim, v šoku, saj nisem pričakovala takšne diagnoze. Vem samo, da naj bi bila hospitalizirana tri dni, tkivo naj bi šlo na patološke preiskave in od tega naj bi bilo odvisno nadaljne zdravljenje.

se ti v naprej opravičujem, za moje uporabniško ime, ampak si ne morem kaj, ker me jezi da čisto nič ne veš o svoji bolezni.
Pa kaj hudiča sploh delajo na onkološkem, kaj vam sploh povedo????
Kot izgleda se sploh ne pogovarjajo s pacientkami, ampak samo določijo kaj bodo naredili brez obrazložitve, brez da te vprašajo za tvoje mnenje. Kot je razbrati iz tvojega pisanja boš prejela RADIO FARMAK v netipni del tumorja dojke. Kot pišeš gre za DCIS kar pomeni da ne gre za raka na mlečni žlezi, pač pa na mlečnem kanalu (duktus) …torej radiolog ti bo s pomočjo rentgena (verjetno) ker je zadeva NETIPNA IN NEVIDNA, injiciral RAIOFARMAK in potem na koži z barvilom označi kje se ta nevidna zadeva nahaja in s pomočjo teh koordinat ti bo potem kirurg to nevidno-netipno zadevo odstranil…….lahko mi pišeš na meil [email protected] in ti napišem še več

se opravičujem za napako in popravljam stavek:::
ker je zadeva NETIPNA IN NEVIDNA, injiciral RADIOFARMAK in potem na koži

New Report

Close