Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Rak Kako živeti z rakom? Rak dojke in metastaze

Rak dojke in metastaze

Pozdravljeni,

prosila bi,ce mi lahko kdo razlozi izvide moje mame, ki ima rak dojke in metastaze na hrbtenici…

Zakljucek oz. mnenje:

*Najverjetneje hemangiom v levem jetrnem reznju,tudi spremembe v cetrtem segmentu bi lahko predstavljala nekoliko atipicen hemangiom.

*Sprememba v sedmem segment jeter ne kaze za hemangiom tipicnega nacina opacifikacije,DD obstaja moznost hipo vaskularnega zasevka.

*Nakazano atroficen parenhim glave in korpusa pankreasa.

*Obilnejsi,nodularno oblikovan uterus,prav tako cervix.

*Difuzne spremembe skeleta torakalne in lumbalne hrbtenice,reber ter medenice z drobno nodularnimi osteoblastnimi podrocji ter vmesnimi podrocji strukturne razredcitve-glede na podatke dd lahko difuzni zasevki,manj verjetneje kongenitalne spremembe..

Vnaprej se Vam lepo zahvaljujem!

že sam izvid ki ga tolmačiš nič ne pove….pogle besede NAJVERJETNEJE…..BI LAHKO…..NE KAŽE NA TO….OBSTAJA MOŽNOST…..za maternico in maternični vrat pa – OBILNEJŠI (kar nič ne pomeni)
za kosti pa-MANJ VERJETNEJE…
za mene je vse skupaj eno skorpucalo od izvida.
Napiši malo več o mami, koliko je stara, ali so jo operirali, ji odstranili dojko, je imela kemoterapijo..lahko mi pišeš tudi na [email protected]

Pozdravljeni,

Vem, da je izvid napisan zelo cudno, ampak jaz sem prepisala dobesedno kar pise na izvidu. .. prav zaradi teh “najverjetneje ” tudi sama nic ne razumem. .
Moja mama je stara 58 let, oktobra 2015 so ji odkrili bulico na levi dojki, izrezali so samo bulico in odstranili bezgavke. .. cez pol leta so ji povedali da ima metastaze na hrbtenici (prvo so sumili na osteoporozo. ..potem so se opredelili da so metastaze )..
Prejela je 4 cikluse kemoterapije. ..
Mama se pocuti odlicno hvalabogu, ima apetit in vsak dan prehodi po 2 km. ..
Zahvaljujem se za odg. …
Lp

nova
Uredništvo priporoča

se strinjam, vse so samo ugibanja, približno tako kot pri avtomehaniku, ko ti zamenja svečko, pa reče če bo še nagajal vžig, pa pridite nazaj……
Praviš da je imela kemoterapijo, to je zelo slabo, saj kemoterapija naredi v telesu OGROMNO škode….vse več zdravnikov se tega zaveda in že naglas kričijo naj se s tem neha, ker ni učinka. Žal zdravniki to morajo početi, saj bi sicer izgubili licenco, farmacija je pač trenutno še premočna in forsira kemoterapijo, ker so pri tej metodi veliki zaslužki…..več bi ti napisala na meil, ker se tukaj ne mislim ukvarjati z ljudmi ki kemoterapijo zagovarjajo…

bi ti poslala zasebno sporočilo, ampak nisi prijavljena. Piši na moj meil, ki sem ga objavila.
Ne boj se, jaz nasvetov ne zaračunavam.

Mi smo preizkusili vse možno, torej uradno in alternativno medicino. ..

Clovek v primerih, ko izve za to hudo bolezen preizkusi vse. .

Hvalabogu mama se pocuti odlicno, edino izvidi nam niso jasni zato sem upala, da mi bo kdo pomagal razbrati to “misterijo “

New Report

Close