Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Rak Kako živeti z rakom? depresija

depresija

Zanima me ce kdo ve ce te lahko z resilcem odpeljejo na zdravljenje ce razmisljas o samomoru ce te da na zdravljenje zdravnik ker jaz razmislam samo o tem ce bi sla sama pa me zanima ce mi pripada resevalno vozilo lp

Tu je forum, na katerem se srečujejo rakavi bolniki in dvomim, da bo kateri vedel odgovor na vaše vprašanje. Mislim pa, da obstaja tu nekje forum Psihiatrija. četudi ni delujeoč, boste lahko pogledali debate za nazaj in mogoče najdete odgovor na vaše vprašanje.

Vsekakor pa očitno lahko pišete na forum, se pravi sklepam, da lahko tudi pokličete vašega zdravnika ali anonimno na ZZZS, če se osebno ne želite izpostaviti, in boste zvedeli še najbolj točno ali vam reševalni prevoz pripada ali ne.

lp

Gospa Mija,
Depresija sama ni ovira za mobilnost. Pridruženih bolezni ali motenj niste omenjali. Da bi reševalno vozilo samo koristii, ker Vam po zakonu pripada, četudi to ni potrebno, bi ne bilo fer do družbe.
Izhajam iz dejstva, da bi zdravnik sam poklical reševalno vozilo, če bi to bilo potrebno. V primeru obstoječe nevarnosti pa lahko vsak čas pokličete tudi dežurnega zdravnika, ki Vas bo obiskal in po potrebi tudi naročil reševalno vozilo.
Vse dobro!

New Report

Close