Najdi forum

Gh

Spoštovani,

ker je na spletu milijon različnih priporočil glede uvajanja goste hrane, se obračam še na vas, se mi zdi, da je vaše mnenje najbolj relevantno. Hčerka je stara 4 mesece, polno dojena. Berem, da se ob polnem dojenju priporoča uvajanje gh po 6.mesecu starosti. Punčka je imela pri rojstvu zastoj rasti, rojena je bila z malo več kot 2 kg, teža lepo napreduje, cca 1 kg mesečno. Nekako sem imela namen začet uvajat gh konec oktobra, pri 6 mesecih. Menite, da je to ok ali bi bilo bolje začeti prej?

Hvala za odgovor
Zmedena mamica

Glede uvajanja goste hrane je res veliko različnih nasvetov, priporočil. In nobeno ni absolutno – in zlasti ne trajno.
Še pred desetletjem so nas učili, da je zaradi nezrelosti imunskega sistema in črevesja potrebno z uvajanjem počakati vsaj do 6. meseca otrokove starosti.
Potem so ugotovili, da je kasno uvajanje povezano s prepoznim preklopom nezrelega imunskega sistema na zrelejša – in s tem naj bi bile povezane tako alergije na določena hraniva in celiakija, celo povezavo z alergičnim bronhitisom in vnetji kože so našli. Zato je bil čas za uvajanje goste hrane pomaknjen na 4. mesec starosti.
Povsem znanstvenih dokazov, kdaj je idealen čas za uvajanje GH torej ni. Zato lahko rečemo, da velja na tem področju zmeda, če pa ste bolj prizanesljivi, bi rekli, da je odločanje o uvajanju GH “liberalno” in postavljeno na obdobje med 4. in 6. mesecem.
Seveda lahko na odločitev o pričetku vplivajo tudi drugi dejavniki – ne le dejstvo, kako dojenček uspeva in koliko ima njegova mama mleka, ampak celo razpoložljivost sveže hrane, zlasti zelenjave in sadja. Ki jo je v septembru precej več kot konec oktobra.
No, pa sem dodala še en košček v “puzzle” zmede o GH 🙂
Srečno in pozdrav,

****************************************** Dr. Lilijana Kornhauser Cerar, dr. med.

Spoštovani.
Prosim za nasvet glede uvajanje glutena v gh. Moja hčerka bo naslednji teden stara 7 mesecev. Zanima me, kaj pomeni postopno uvajanje glutena. Sedaj ji tu in tam (do sedaj 2-krat) dam v riževe kosmiče majhno žličko ovsenih kosmičev.
Zanima me, kdaj bo primerno, da hčerki kar napravim kašico iz zdroba (tistega za otroke že pomešanega z nadaljevalnim mlekom, npr. od hippa)? In koliko v ml naj ji dam prvič? A naj potem pri tej količini vztrajam cel teden?

Do sedaj še vedno uporabljamo mleko od Novalaca pre. Tu in tam tudi Novalac 1. Zanima me ali je lahko kakšno tveganje, če ji hkrati z novo kašico ponudim tudi mleko 2 (do sedaj le 1 in pre).? Ne najdem namreč nobene kašice z zdrobom in pšenico in normalnim glutenom, ki ne bi bila pomešana že z nadaljevalnim mlekom.

Nekje sem brala, da naj bi se gluten uvedel prej kot sadje. Zato sedaj s sadjem še čakamo. Kakšno je vaše mnenje glede tega?

nova
Uredništvo priporoča

Spoštovani.
Zmedena sem še glede primernosti jogurtov in masla in skute.
Ker naj bi navadno mleko npr. UHT kravje otrok pil šele po 1 letu starosti.

Po drugi strani pa berem, da otrokom mamice dajejo že jogurte, skuto.
In da naj bi k prvim kašicam dodajali tudi žličko masla?? Kako je glede tega?

Najlepša hvala za odgovor.

Glede glutena je v literaturi kar veliko različnih “priporočil” – še pred desetletjem je veljalo, da je zaradi zgodnje uvedbe več celiakije, saj nezrel imunski sistem ni sposoben pravilnega odgovora na gluten kot tujek. In smo besno preverjali sestavo kašic, da so vsebovale le brezglutenske žitarice.
Potem se je obrnilo za 180 stopinj – prekasno uvajanje glutena je krivo za celiakijo, saj preveč zrel imunski sistem odreagira s prekomerno, škodljivo reakcijo. In se je gluten vrnil v nasvete za prehrano dojenčkov od 4. – 6. meseca.
Postopno uvajanje seveda ne pomeni po 1 žličko, ampak največ 1 obrok na dan, morda v začetku celo enkrat na teden. Kar pa je itak koristno za vse življenje – pa čeprav nekateri otroci in mladostniki “natepavajo” mlečni gres ali Čokolino vsak dan z velikim veseljem (in brez težav s kakšnimi alergijami).
Za pripravo kašic ne vidim nobene nuje po uporabi adaptiranega mleka – seveda pa ni nič narobe, če vaš družinski proračun zato ne trpi…

Kot vidite, pri prehrani dojenčkov vseeno ni toliko pravil, navodil, omejitev… – ker zanje prav veliko znanstvenih, z dokazi podprtih dokazov pač ni. Razen pri redkih izjemah, ko so že v družini dokazane motnje v imunosti ali nagnjenosti k težjim oblikam alergij. Takrat pa je koristen posvet z dietetikom, alergologom – ter zelo previdno dodajanje novih hranil, npr. po eno na teden.

A dvomim, da vaš dojenček sodi v to (izjemno redko) skupino otrok.

Enako kot za gluten in “navadno ” mleko velja za mlečne izdelke, kot so skuta, smetane, maslo, jogurti… Dodajanje kmalu po 4. mesecu, a po pameti – in s kulinaričnim občutkom. Da je hrana raznolika in kakovostna – vsak dan nekaj drugega in slastnega.

Sadje – seveda lahko hkrati. Lahko ga dodaste v jogurt, skuto. Če pa je dojenček “krepak” ali celo predebel, naj bo sadje samostojen obrok.

Pozdrav in veliko zabave pri kuhanju,

****************************************** Dr. Lilijana Kornhauser Cerar, dr. med.

New Report

Close