Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Prebavila Abdominalna kirurgija niso ugotovili

niso ugotovili

Pozdravljeni,

Zgodilo se mi je, da me je naenkrat pričelo boleti v abdominalnem predelu, bolečina se je stopnjevala do 10 stopnje (če govorim od 0-10), nemogoče je bilo bolečino locirati. To se je dogajalo proti večeru, in ker bolečina ni bila več znosna, mi je postalo slabo in sem 3 ure bruhala, čeprav ni bilo nič v želodcu, samo bolelo je tako močno. V postelji nisem mogla ležati, ni bilo ustreznega položaja, če sem stala, sem bila skrčena. Ob 2h zjutraj sem šla na urgenco, kjer so mi dali spasmex in je bolečina popustila, vendar me je na otip bolelo v predelu slepiča, vsi izvidi krvi so bili bp..

Kasneje, čez kak dan, je bilo vse ok.

Potem se je to ponovilo čez kak mesec, vendar je recimo bolečina dosegla 6 stopnjo. Ponovno me je bolelo desno spodaj. Bolečina je popustila čez nekaj ur, desno spodaj me je bolelo še naslednji dan, na otip.

Ali je možno, da je šlo za kakšno obliko vnetja slepiča? Vendar me zanima kam to lahko vodi, v operacijo ali ni nujno?

Hvala

Spoštovana, rekel bi, da je slo za ledvecni pesek, opravite UZ trebuha, preiskave urina..lp

************************************* Dr.Mark Mušič dr.med.spec splošne kirurgije

New Report

Close