Najdi forum

slinavka

Lep pozdrav,
prosim, če mi lahko svetujete namreč že 8 mesecev hodim okoli zdravnikov vendar me ne upoštavajo preveč. Ne vem ali zato, ker sem 27 let stara torej premlada. Težave so take, da me že 8 mesecev boli okoli popka ter v žlički in peče na desni strani pod rebri.Opravila sem 2 gastroskopiji, na eni je bil gastritis na drugi pa veliko žolča v želodcu. Dali so mi že veliko vrst tablet za zaviranje protonske črpalke-kislino. To sem jemala skoraj 8 mesecev sedaj so rekli da naj neham. Težave so kljub temu enake s tem da se je poslabšalo to da me že 2 meseca zelo peče jezik in imam zelo bel jezik- to je bilo tudi ko sem jedla nexium. Diete se držim non stop, nič kislega, slanega, sladkega in ni nič boljše. zelo velikokrat je tako, da eno stvar jem 2 dni in ne bo take krize, 3 dan pa isto pojem in me tako zelo boli želodec , trebuh da komaj zdržim. Vedno ko sem dala kri je povečana lipaza in amilaza ter bilirubin dir. in s-bilirubin. Povečano je nekje za 4 do 5 številk. Opravili so tudi kolonoskopijo , ki je bila ok.
Prosim , če mi lahko svetujete kaj naj storim in kam naj se obrnem?
Najlepša hvala
Tanja

Če še niste morate opraviti UZ abdomna…Treba je raziskati zakaj so povišani jetrni testi.

************************************* Dr.Mark Mušič dr.med.spec splošne kirurgije

New Report

Close