Najdi forum

Slepič

Pozdravljeni!
13.3. sem bil operiran zaradi gangrenozno vnetega slepica. Operacija je bila kirurska. Sicer sem profesionalni nogometas. Po 1 tednu so mi odstranili sive. Po odstranitvi sivov se je po nekaj dneh rana odprla in je zacel iztekati gnoj. Ugotovili so da imam crevesno bakterijo ecoli, nato so mi rano odprli jo ocistili da se zaceli sama. Prejemal sem tudi antibiotik klimicin ki go mi ga kasneje zamenjali z ciprobayem. Od prvega dneva operacije pa do danes imam napihnjen trebuh in drisko. Zanima me zakaj in kako dougo bo se trajalo in po koliksnem casu lahko zacnem z 100% obremenitvjo. Sicer ze tecem in kolesarim. Necutim nobene bolecine in ali je moznost za nastanek kile? Posvetoval sem se z zdravnikom in pravi da ni moznosti za nastanek kile saj trebusne misice pri operaciji samo premaknejo in se nato same vrnejo v prvotno stanje. Hvala in Lep Pozdrav

spoštovani, seveda obstaja moznost nastanka kile, ta možnost je zaradi infekta rane se nekoliko večja. Zato priporočam, da nekoliko omejite obremenitve, predvsem braz kaksnih sunkovitih trebusnjakov, lahko pa opravljate lažji tek ali kolesarjenje, morda tudi nekatere vaje v fitnesu, lp

************************************* Dr.Mark Mušič dr.med.spec splošne kirurgije
Objava čaka odobritev

New Report

Close