Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Prebavila Abdominalna kirurgija Vnetje po operaciji slepiča?

Vnetje po operaciji slepiča?

Pozdravljeni,
Pred mesecem dni sem imel operacijo slepiča. Slepič ni bil razlit a sem imel močno vnetje potrebušnice, prepone. 4 dni sem bil v bolnici in ves čas so mi dajali antibiotike, potem ne več. V 14 dneh po operaciji sem imel močno slabost, ki je po jemanju tablet za želodec znosna. Mi je po mesecu dni še vedno slabo, imam bolj napihnjen desni del trebuha, slabo se počutim, pogost občutek močne žeje, utrujenost in bolečina. Počutje in stanje mi ni boljše v zadnjih 14 dneh, kvečemu slabše. Pojavi se občasna močnejša bolečina. Izvidi krvi so bp, vročine nimam. Zanima me kaj lahko naredim? A je možno da imam še vedno vnetje potrebušnice, kljub taki krvni sliki? A je smiselno zdravljenje z antibiotiki? Hvala za odgovor!

ker je minilo ze kar nekaj casa od vpr, so tezave verjetno minile, sicer je najbolje, da se oglasite ponovno pri operaterju, lp

************************************* Dr.Mark Mušič dr.med.spec splošne kirurgije

New Report

Close