Najdi forum

Pozdravljeni.
Imam že tam od novega leta probleme s prebavo. Po vsakem obroku in po vsakem požirku se mi spahuje in me napenja ter napihuje. Na levi spodnji strani trebuha sem opazil da imam trebuh bolj izbočen kot na desni strani. v ležečem položaju imam trebuh povsem raven, v stoječem pa se ta izboklica napram desni strani precej opazi. poleg tega da se mi spahuje in me napihuje imam kakšen dan tudi bolečino kot bi me nekaj pikalo. To se mi pojavlja po celem trebuhu, ne samo na levi strani. Prosil bi vas za mnenje ali bi lahko šlo za kilo oz. Prosim za pomoč in nasvet. Bil sem pri osebnem zdravniku kjer so mi pregledali kri in je vse ok. drugih preiskav mi niso naredili. res pa je da nisem opozoril na to izboklino. Ali je možno da bi šlo le za takšno asimetrijo trebuha? Za vašo pomoč se vam že vnaprej zahvaljujem. Lp, David

Pozdravljeni, izboklina levo v dimljah je vsekakor lahko kila, potrebujete pregled pri abdominalnem kirurgu. Glede ostalih težav predlagam ponovni pregled pri osebnem zdravniku in eventuelno napotitev na UZ pregled ali GSK, lp

************************************* Dr.Mark Mušič dr.med.spec splošne kirurgije

New Report

Close