Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Klimakterij -menopavza Uhajanje urina po opravljeni potrebi

Uhajanje urina po opravljeni potrebi

Pozdravljeni,

sem zdrav 35-letni moški (nisem bil bolan ali prehlajen že več kot leto dni). Že najmanj 3 leta in več me pesti problem in sicer, da mi voda, sicer po kapljicah, uhaja tudi po opravljenem uriniranju. Pred par leti sem bil pri vodilnem slovenskem urologu, opravil cistoskopijo, a po njegovi diagnozi ni ugotovil nobene “napake”. Sicer sem močil posteljo do 13., 14. leta, a je menda šlo bolj za psihološki problem.

Ko grem na stranišče, vse normalno opravim, a takoj ko si nataknem spodnje hlače, začutim, da začne dodatno kapljati, čeprav sem opravil do konca, še posebno mi še malo uide ko se usedem.

Gre za neprijetno zadevo, saj imam spodnje hlače vedno nekoliko mokre, to pa seveda vpliva tudi na moje ljubezensko, družabno in spolno življenje.

Je sploh kaka rešitev? Se bo to z leti še poslabšalo?

Hvala za odgovor.

Pozdravljeni!

Z ozirom na vaša leta verjamem, da je težava s katero se soočate zelo neprijetna. Svetujem vam, da bi se za pomoč obrnili na urologa Franca Kramerja. Zaposlen je na urološkem oddelku Splošne bolnišnice Slovenj Gradec.

Z upanjem, da boste težavo rešili pozitivno, vas lepo pozdravljam.

Lorena Meglič

************************************ http://www.drustvo-mena-maribor.si Tel: 02-320-20-75 GSM: 040-462-029

Pozdravljeni,
jaz imam isto težavo, star 46 let in je s tem veliko neprijetnosti- nisem pa še bil nikjer…..
povejte prosim kako je sedaj stanje…..
lp Bojan

New Report

Close