Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Klimakterij -menopavza Nenehno uhajanje vode

Nenehno uhajanje vode

Spoštovani,
imam hudi težavo, ki me spravlja v obup. Pred enim tednom mi je nenadoma začela nenehno uhajati voda, ponoči in podnevi. Štiri dni sem poskušala z urološkim čajem, brusnicami …, potem pa sem šla k zdravniku in ginekologu. Izvid vode ni pokazal nič posebnega, ginekolog je izločil ginekološke težave in po ultrazvočnem pregledu ugotovil, da gre za trigonitis, odebelitev (vnetje) mišice. Predpisal mi je nolicin in spasmex, toda po petih dneh se je stanje poslabšalo. Zato sem šla na pregled o osebnemu zdravniku, ki me je ponovno poslal na pregled vode, ki ni pokazal ničesar. Pojavila pa se mi je bolečina v desnem spodnjem delu trebuha. Predpisal mi je tablete primotren. Ginekolog meni, da se bo z nolicinom počasi stanje uredilo, toda zakaj je vsak dan slabše?? Res več ne vem, kaj naj naredim, ker počasi postajam depresivna… Počutim se res grozno…

Hvala za vaš odgovor,
Mateja

Pozdravljeni Matejkapp!
Žal sem prepozna, da bi z odgovorom pomagala vam, bo pa morda odgovor koristil drugim s podobnimi težavami.
Vnetje se ne pozdravi v enem dnevu, posledice vnetja trajajo še dalj časa. Mehur, kot drugi organi potrebuje določen čas, da se tkiva obnovijo. Ni dovolj, da uničimo povzročitelja vnetja (v vašem primeru bakterije), posledice vnetja trajajo tudi do dva meseca po bolezni ali več.
Take tabletke, ki bi vam na primer zlomljeno kost zacelila v treh dneh, nimamo.
Zdravljenje ste začeli, zdaj pa potrebujete veliko potrpljenja. Za vse bolezni velja podobno: “Zdravnik zdravi, narava ozdravi!”.
Lp.,Sabina Senčar.

Sabina Senčar, dr. med.

New Report

Close