Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Klimakterij -menopavza uhajanje urina

uhajanje urina

Lepo pozdravljeni!
Sedaj sem tudi jaz ena tistih, ki jim uhaja urin.Počasi po kapljicah a kadar kašljam,kiham je to kar nekaj urina.Zato sem si kupila tena vložke a me moti ker vedno smrdim po urinu.Redno se umivam a vonj je prisoten.Morala bi verjetno do zdravnika a mi je neprijetno povedati za težavo.Še bolj se bojim kasnejših preiskav ali morebitne operacije, če ni popolne narkoze.Bolečin ne prenašam dobro.S čim naj odpravim neprijeten vonj?Se lahko kupi še boljše vložke od tena?Še to keglove vaje izvajam vsak dan.A ne pomagajo.
Hvala za odgovor

Pozdravljeni Bojana38!
Žalostna sem, ko preberem, da vam je nerodno z zdravnikom spregovoriti o vaši težavi. Kdaj in s čim smo izgubili vaše zaupanje? Uhajanje urina je zelo pogosta težava pri ženskah in k sreči imate na voljo zares veliko možnosti, da jo odpravite.
Med drugim imate na voljo tudi laserski postopek, ki ne zahteva nobene anestezije in je neboleč.
Vložki so le začasna rešitev. V teh poletnih dneh, si ne predstavljam načina, kako ne bi imeli neprijetnega vonja. V vložku se razen urina nabira tudi pot in izcedki iz nožnice. Predlagam vam, da se vendarle pogovorite z vašim zdravnikom. Prepričana sem, da vam bo ponudil boljšo in primernejšo rešitev za odpravo vaših težav, kot so dišave za vložke.
Tudi v naši ambulanti Juna ste dobrodošli.
Lp.,Sabina Senčar.

Sabina Senčar, dr. med.

New Report

Close