Najdi forum

Pozdravljeni!

V začetku aprila sva se slišala po telefonu (mamica z anti Ro protitelesi in nesrečen razplet nosečnosti v 34. tednu), vendar je bila telefonska linija prekinjena vmes…veliko informacij ste mi podali in mi je takrat to ogromno pomenilo, tako da še 1 x hvala, da ste se tako odzvali na moje vprašanje…klicala sem Vas sicer nazaj, pa linije ni bilo mogoče vzpostaviti…skratka, želeli ste mi še nekaj predlagati glede sina, ki je star 6 let in kolikor se mi zdi, ste predlagali UZ srca, vendar zgolj bolj zato, da bi bila sama pomirjena, če sem prav razumela – ravno v tem delu je bil pogovor prekinjen?

Sin je imel po rojstvu opravljen UZ srca, ker je bil na EINT v Porodnišnici in je bil b.p.; pa vendar bi bilo smiselno še kaj v tej smeri? Utripe ima v v spanju okrog 75-85, sicer tudi od 90-100.
V juniju ima operacijo žrelnice, pa morebiti takrat omenim kakšen preventivni pregled srca?

Kar se tiče dogodka pri zadnji nosečnosti, pa kolikor sem razumela, ni verjetno, da bi protitelesa tako nenadno “udarila” in v kolikor mi na Revmi ne bodo odkrili spet kaj novega razen Sjoengrena, potem bi lahko še načrtovala kakšno nosečnost in isto spet preglede od 18.tedna naprej?

Hvala Vam za ponovni odgovor in oprostite prosim, ker zadevo ponovno “pogrevam” po skoraj mesecu dni…vmes smo imeli še eno smrt v družini, pa tudi toliko sva se vseeno takrat uspela pogovoriti, da sem razumela, da naj ne bi bilo mogoče, da bi bila ta protitelesa usodna zanjo, tako da sem si nekako oddahnila in seveda žalovala…

lp

New Report

Close