Najdi forum

napotnica da/ne

Pozdravljeni,

pred enim letom sem bila pri vas, ker sem bila noseča z otrokom, ki je imel srčno napako. Rodila sem sina Rožleta. Sin je po dveh mesecih, kljub dvema operacijama umrl, ker je bilo stanje prehudo, oziroma se nič ni odvijalo, tako kot smo si želeli in upali.
Z možem sva začela razmišljati o drugem otroku. Ker naju skrbi in naju je strah, kaj lahko pričakujeva tokrat, bi se rada osebno oglasila pri vas. Nisem še noseča in ne vem, ali za pogovor z vami potrebujem napotnico, in ali sem sploh upravičena do nje?

Hvala in lep pozdrav

Manca G.

Spoštovani,

Z veseljem se pogovorim z vami, seveda. Napotnice ne potrebujete. Najbolje bo, da se dogovorite za termin s sestro Sabino, njeno številko imate (echo laboratorij – 01 522 9234).

Lep pozdrav,

************************************** Dr. Samo Vesel, dr. med. Pediatrična kardiološka ambulanta SB Celje: pon, tor, sre (03 423 3987) Fetalna kardiološka ambulanta SB Celje: čet (03 423 3987) Pediatrična in fetalna kardio ambulanta SB SG: 1. in 3. petek v mesecu (02 882 3471; 7-11h) Samoplačniška fetalna kardio ambulanta ZC Dravlje: po dogovoru (051 336 847)

New Report

Close