Najdi forum

pozdravljeni,

imam sina starega 7 tednov. Nosečnost bp, tudi porod. Po porodu je stokal, zato je bil čez noč na opazovanju, na monitorju, vendar se je izkazalo, da je vse OK.

pri treh tednih je prišlo do vnetja sečil, zato sva pristala na neonatalnem oddelku pediatrije.

Že doma sem pa opažala, da dojenček ob hranjenju večkrat počiva, po podrtem kupčku pa nekaj časa globoko diha. pomodreva ne, se tudi ne poti.

V bolnišnici so naredili EKG, bil je na monitorju. Vse bp. Ker napreduje po teži slabše, me skrbi, če gre kljub že opravljenim preiskavam za srčno napako. noben od zdravnikov (niti pediatrinja, niti v bolnišnici pri preledu ni slišal nič posebnega).

zanima me vaše mnenje, ap tudi vprašanje – ali je možen samoplačniški UZ srca dojenčka?

hvala vnaprej.

Spoštovani,

Opravičujem se za kasen odgovor, zamuda je nastala zaradi moje odsotnosti.

Upam, da sete medtem težave že uredili.

Samoplačniške pediatrične kardiološke oz. ehokardiografske ambulante v UKC Ljubljana nimamo. Pregled pri nas je možen samo po indikaciji in z napotnico izbranega pediatra.

LP,

************************************** Dr. Samo Vesel, dr. med. Pediatrična kardiološka ambulanta SB Celje: pon, tor, sre (03 423 3987) Fetalna kardiološka ambulanta SB Celje: čet (03 423 3987) Pediatrična in fetalna kardio ambulanta SB SG: 1. in 3. petek v mesecu (02 882 3471; 7-11h) Samoplačniška fetalna kardio ambulanta ZC Dravlje: po dogovoru (051 336 847)

New Report

Close