Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Pediatrija Pediatrična in fetalna kardiologija Luknjica v srčku in še kaj….

Luknjica v srčku in še kaj….

Moja hčeri stari 1 teden je bila ugotovljen defekt v membranskem delu interventrikularnega septuma in še PDA …..
V družini ni srčnih bolnikov….
Zakaj pride do takih okvar????
Kajlahko pričakujemo??
Bili smo pri kardiologu in naročeni spet čez 1 teden….., ker še niso čisto prepričani…..

O najpogostejših vzrokih prirojenih srčnih napak sem obširno pisal v prispevku “kaj je fetalna kardiologija” ter v odgovorih na nekatera pisma na forumu. Preverite, prepričan sem, da boste našli odgovore, ki vas zanimajo.

Glede hemodinamske pomembnosti napake oz. napak in morebitnega zdravljenja pa svetujem, da se pogovorite s svojim pediatričnim kardiologom. Praktično vsak primer je poseben, edinstven, dobro in konkretno vam lahko svetuje le tisti, ki ga v celoti pozna.

Lep pozdrav,

************************************** Dr. Samo Vesel, dr. med. Pediatrična kardiološka ambulanta SB Celje: pon, tor, sre (03 423 3987) Fetalna kardiološka ambulanta SB Celje: čet (03 423 3987) Pediatrična in fetalna kardio ambulanta SB SG: 1. in 3. petek v mesecu (02 882 3471; 7-11h) Samoplačniška fetalna kardio ambulanta ZC Dravlje: po dogovoru (051 336 847)

New Report

Close