Najdi forum

Mitralna zaklopka

Pozdravljeni,
na uz v 16 tednu so na plodu ugotovili zadebelitev mitralne zaklopke. Mi lahko prosim poveste kej več kaj to pomeni?
Hvala

Spoštovani,

Težko vam odgovorim. Dg “zadebeljena mitralna zaklopka” je nenavadna. Vsekajor se o tem, kaj to funkcionalno pomeni, pogovorite z zdravnico oz. zdravnico, ki je stanje opredelil kot tako.

Lep pozdrav,

************************************** Dr. Samo Vesel, dr. med. Pediatrična kardiološka ambulanta SB Celje: pon, tor, sre (03 423 3987) Fetalna kardiološka ambulanta SB Celje: čet (03 423 3987) Pediatrična in fetalna kardio ambulanta SB SG: 1. in 3. petek v mesecu (02 882 3471; 7-11h) Samoplačniška fetalna kardio ambulanta ZC Dravlje: po dogovoru (051 336 847)

Sem jo vprašala in mi ni pojasnila. Me je napotila na vas in tako sem v začetku decembra naročena v vaši ambulanti. Vendar je do takrat še daleč in me zelo skrbi kaj bi to lahko pomenilo za otrokov razvoj. Tudi na inetrnetu nisem našla odgovorov zato sem se obrnila na vas po tej poti.
Na napotnici ki sem jo dobila tudi piše samo zadebelitev mitralne zaklopke.

nova
Uredništvo priporoča

Spoštovani,

Za pregled lahko pridete prej, za termin se dogovorite v naši ambulanti. Sestro bom obvestil, da jo boste ponovno kontaktirali.

Lep pozdrav,

************************************** Dr. Samo Vesel, dr. med. Pediatrična kardiološka ambulanta SB Celje: pon, tor, sre (03 423 3987) Fetalna kardiološka ambulanta SB Celje: čet (03 423 3987) Pediatrična in fetalna kardio ambulanta SB SG: 1. in 3. petek v mesecu (02 882 3471; 7-11h) Samoplačniška fetalna kardio ambulanta ZC Dravlje: po dogovoru (051 336 847)

New Report

Close