Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja KLUBI STARŠEV – Hočem biti še boljši starš!

KLUBI STARŠEV – Hočem biti še boljši starš!

Pozdravljeni!

V prispevkih na forumih pogosto zasledim razmišljanja v smeri: izobražujemo se za različne poklice, o temah starševstva pa nam marsikaj manjka, nismo se izobraževali – potrebno bi bilo kaj narediti v to smer.

Ravno to je področje na katerem že 4 leto organiziram manjše skupine staršev, kjer se pogovarjamo o vzgojni tematiki za otroke različnih starosti.
Na vsakem srečanju se dogovrimo za nov termin in temo, ki jo bomo obravnavali. Trenutno obstajajo 3 Kluba : otrok do 3 leta starosti, od 3 – 9 leta, ter debatni klub, kjer skupaj razmišljamo o posameznih temah iz vsakdanjega življenja – naslednja je npr. Odnos morale družbe in posameznika na primeru ” Mama ukrade kos kruha za otroka – je to moralno ali nemoralno dejanje?” Ravnokar je v nastajanju Klub staršev za otroke od 9 – 18 leta. Število udeležencev je največ 10. Nahajamo se na sedežu moje firme “Novo življenje” – Šiška, Ljubljana, ki je obenem tudi moj dom (torej neuradno, domače okolje).

Če koga zanima in želi delček svojega časa nameniti tovrstnem izobraževanju, me lahko pokliče za dodatne informacije na tel 041 873 851 ali 01 873 851.

Toliko v informacijo. Lep večer vam želim, Paula

NOVO ŽIVLJENJE Paula Miljević s.p. Rašiška 5 1 000 Ljubljana tel. 01 / 5073 180 ali 041 / 873 851

pozdravljena Pavla ,

ali obstaja tudi v Mariboru ali vsaj okolici Maribora KLUB STARŠEV ?

lep dan želim še naprej
sabina

Pozdravljena!

Pokličite gdč. Nastjo Markovič na tel 02 / 25 15 023 ali 040 661 595. nastja ima že tovrstne izkušnje in od staršev sem slišala veliko pohval o njenem delu in znanju.

Prav lep večer, Paula

NOVO ŽIVLJENJE Paula Miljević s.p. Rašiška 5 1 000 Ljubljana tel. 01 / 5073 180 ali 041 / 873 851

New Report

Close