Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Spanje enoletnega malčka- nasvet prosim

Spanje enoletnega malčka- nasvet prosim

Pozdravljene!

Doma imamo enoletnega malčka, ki zelo težko zaspi čez dan. Trenutno spi še 2x a drugače kot zunaj v vozičku ne gre. Razen ko je res zelo utrujen zaspi dopoldan ob mleku. Če to ne uspe, skače po postelji, vstaja, se joče, brca…Kako ga prinesem ven zaspi v minuti. Smo poskušali z vozičkom v stanovanju a je po enem tednu ugotovil, da to ni enako…

Ker so jutra zelo meglena in se približuje zima me že daj skrbi kaj bo ko bo sneg in mraz. Pa še januarja gre v varstvo in ne vem kako bo tam spal.

Mene to vsak dan zelo utrudi, včasih sem zaradi tega že cela nervozna, tečna, se sekiram ker otroka ne vem datispat. Tudi ponoči se še vedno zbuja za flaško, včasih se je okrog 5h zdaj že ob 2h in posledično spi samo do kakih 6h zjutraj, čeprav imam občutek da je še zaspan. Ne vem ali mu naj dan še enkrat mleko, saj po čaju ne zaspi nazaj…

Kaj menite, imate kak nasvet zame? Ugotovila sem, da spanje povezuje ali z vozičkom ali mlekom. Tako da smo kot v začaranem krogu.

Hvala

New Report

Close