Najdi forum

Vpis otroka v jasli

Pozdravljeni!Vedno bolj se bliza cas ko bo potrebno dati otroka v varstvo in me ze sedaj stiska pri srcu in razmisljam ze cele dneve o tem kako naj naredim,problem je v tem da pri nas v sluzbi delamo zjutraj,popoldan,deljeno,delodajalec sploh noce slisat da prides z besedo krajsi delovni cas ker ze prejsnjim delavkam tega ni dovolil enostavno bit mora tak kot si je on zamislil-nima rad da ga zenske komandirajo😄…itd. No skrbi me ker ko bo prislo do tega da pa bi potem bila npr. 3 tedne popoldan z otrockom nebi bila skupaj 3 tedne kolker zvecer in bi bil sok tako za njega kot zame sploh ce gre zjutraj v jasli in cel dan nebi bila skupaj s tem se popolnoma strinjam da rabi otrok vrstnike in vrtec kot popotnico za vnaprejsnjo samostojnost samo potrebuje pa tudi mamo in oceta,ne samo tuje ljudi,babice,dedke in ostale druzinske clane!Prosim povejte mi ce se da v vrtcu zmenit da pride pred popoldansko sluzbo samo spat v vrtec dokler ga partner ne pride iskat in ko bi bila oba zjutraj pa do konca najine sluzbe!??Hvala za info

New Report

Close