Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Gibala/Gibalni sistem Bolečine v sklepih in mišicah Boleč gleženj (MRI izvid)

Boleč gleženj (MRI izvid)

Pozdravljen,

zanima me, kako bi lahko v mojem primeru si še pomagal glede bolečn v gležnju. Vse skupaj bolečine trajajo že skoraj 2 leti, zadnjih nekaj mesecev, se pa bolj intenzivno ukvarjam s tem, kako se jih znebiti. Ja, toliko časa sem čakal v upanju, da bodo minile, vendar sem se uštel.

Skratka MR izvid pokaže tole, kar je v prilogi.

Opravil sem 6 terapij, kombinacija manualne terapije, laser in UZ. Dobil sem tudi krepilne vaje. Po kakem mesecu se je stanje malenkost izboljšalo, še vedno pa ne dovolj dobro. opravil sem še 7 terapij , kombinacija spet laser in UZ. Stanje se mi zdi, je trenutno spet na isti točki, kot pred terapijami.

Delo imam sedeče, torej si ne predstavljam kako bi bilo, če bi bilo obratno. Bolečina je v levem notranjem delu gležnja, pod kostjo, ni ostra ampak seva , se pravi topa bolečina.

Razmišljam o kakih kvalitetnih vložkih, mi lahko kaj priporočite?

hvala in lep pozdrav!

Spoštovani!
Izvid ni tako slab zato mi ni čisto jasno zakaj naj bi vas bolelo tako dolgo. Treba bo stopiti do ortopeda, da vse to pretipa in preizkusi klinično. Samo kot primer: lahko, da bo ugoden mehkejši vložek, če je v ospredju “le” obraba hrustanca in potrebujete “le” amortizer. Lahko pa, da rabite povišico na zunanjem robu vložka, kar varuje ligamnte na zunanji-lateralni strani.
Ergo: k ortopedu.
Lep pozdrav,

New Report

Close