Najdi forum

Spoštovani.
Že več kot 10 let imam neprijetnosti z nartom na levi nogi. Ko imam nogo v čevlju, čutim v levem nartu bolečino – nekakšno pekočo napetost, zato imam čevelj (tudi kot tečem) čisto rahlo zavezan. Stopalo ni oteklo, nobenih zunanjih znakov, tudi na otip ne čutim točkaste bolečine. Leva noga postane v položaju horizontalno (zvečer, ko se vležem) popolnoma mrzla, tako, da si jo moram ogreti s termoforjem (tudi poleti!). Bolečina se je leta pojavljala in tudi izzvenevala, zato nikoli nisem iskala strokovne pomoči. Zadnje pol leta pa je bolečina vedno bolj neprijetna in stalna, napetost čutim tudi, ko sem v bosa, noga postaja izrazito hladna tudi, ko sedim. Sicer sem kar aktivna, dnevno tečem ali hodim vsaj eno uro in tudi redno telovadim, starost 49 let, 57 kg 176 cm. Krčnih žil nimam, le varice, revma v predelu stegna in kolka se mi občasno pojavlja že vrsto let.
Prosim za vaše mnenje.
Lep pozdrav ,
Ana

Spoštovani!
Lahko, da gre za težave stopala, sploh če so stopalni loki visoko obokani. Morda pa je vir težav hrbtenica – 5. ledvena korenina. Priporočal bi EMG – posvetjte se s svojim zdravnikom, ki bo tudi naredil okvirni evrološki pregled nog/stopal.
Lep pozdrav,

New Report

Close