Najdi forum

Pozdravljeni.

Že skoraj 9 mesecev trpim zaradi bolečin v peti. Zdravnik mi je po slikanju postavil diagnozo Trn v peti, no jaz ga imam kar v obeh. Poizkusila sem že vse: udarni valovi,blokada, fizioterapija, nosim tekaške čevlje, vse vrste vložkov že sprobala, sedaj več ne vem kaj naj naredim. Seveda sem se morala vrniti nazaj na delovno mesto, kjer vseh 9 ur stojim in hitim gor in dol, a bolečina je še vedno tukaj. Boli me pa res zelo zelo. Prosim za nasvet, kaj bi lahko še naredila?

Hvala

Pozdravljeni,

takšne zadeve so zares dolgotrajne. Tudi terapija z udarnimi globinskimi valovi je 50/50 – uspešna ali neuspešna. Predlagam, da se obrnete ponovno na zdravnika in skupaj še enkrat obdelata možnosti zdravljenja. Včasih je možen tudi op. poseg., ampak le v redkih primerih. Ponavadi se zdravnik odloči, da bo opravil kuro infiltracije analgetika.

Lep pozdrav,

Ajda Kolmančič, dipl. fiziot., trigger point terapevt, obravnava po metodi Cyriax in IASTM Fizioterapija z Ajdo - Fizioterapija Maribor Šentiljska cesta 37c, 2000 Maribor [email protected]

New Report

Close