Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Gibala/Gibalni sistem Bolečine v sklepih in mišicah boleči sklepi palcev na nogi

boleči sklepi palcev na nogi

Pozdravljeni
že precej časa imam probleme z bolečimi sklepi na nogah in probleme z čevlji v službi moram nositi čevlje z zaščitno kapico kar je zelo boleče ker so vsi čevlji prenizki in me tiščijo ravno na sklep ki je tudi zelo zatečen. bila sem pri ortopedu ki mi je predlagal operacijo in določil diagnozo ARTHROSIS GRAVIS MTP HALLUCIS BIT ortoped je dejal da sta sklepa uničena in zato gibi praktično nemožni predpisal mi je ortopedske čevlje in sedeče delo 8 ur, samo ne vem kako bo to v službi sploh izvedljivo. ali obstaja še kakšna druga rešitev kod operacija.
HVALA ZA ODGOVOR

Spoštovani!
Možnost je, ampak je neuporabna: zamenjati službo za sedeče delo brez zaščitne obutve.
Opozarjam, pa tudi, da operacija pri vas ne pomeni, da bo to zdrav polno funkcionalen sklep! , ampak gre za zmanjševanje težav, ki vam jih palca povzročata. Vaš ortoped vam je gotovo povedal kaj se sploh da narediti npr samo odstraniti naplastitve pa do zatrditve sklepa.
S službami pa je danes…..
Lep pozdrav,

New Report

Close