Najdi forum

Pozdravljeni zanima me glede stopala mojega sina. Na stopalu vrhni del so vidne izbočene dve kosti ,podobne kot členek pri strani samo da so na vthni strani stopala . Nobede v naši družini nima na tak način stopala zato me melo skrbi. Otrok se ne pritožuje da bi ga bolelo. Sama sem že brskala po spletu da bi kaj o tej nepravilnosti izvedela ,vendar nisem našla ničesar. Če bi mi kdo kaj znal svetovati bi bila zelo hvaležna . Vem da je malo nerazumljivo opisano vendar. Hvala v naprej.

Spoštovani!
Malo več bi moral vedeti, še bolje videti: Koliko je vaš sin star.Ali je to na obeh stopalih ali le enem. Ali sta stopali ploski, ali je imel kako poškodbo….Ker bolečin ni, verjetno ni kaj hudega.
Še najbolje je to pokazati najbližjemu ortopedu ali vsaj vašemu osebnemu zdravniku, da vas ne bo po nepotrebnem skrbelo, ali pa bo poslan naprej.
Lep pozdrav,

Hvala za vaše nasvete . Otrok je star sedem let ,ima na obeh nogah enaki izbolklini.
Obiskali smo našega pedjatra opazovala je nogici in meni ,da je verjetno MOB (sama ne poznam ) napotila nas k kirurgom ki to stvar preučujejo vendar je mnenja da to se pojavi na rokah običajno.Naslednjim teden imava kontrolo. Takrat bomo videli za kaj gre!

nova
Uredništvo priporoča

Hvala za odgovor.
Bomo videli kaj bo ugotovil kirurg.
Lep pozdrav

New Report

Close