Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Psihologija in psihiatrija Izgorelost cellfood + noni sok + matični mleček

cellfood + noni sok + matični mleček

Pozdravljeni,
mene zanima ali je možno hkrati uporabljati cellfood z noni sokom in matičnim mlečkom. Imela sem neuspešen IVF zaradi celic, ki se niso dobro delile; večina pa je bila nezrelih. Do naslednjega postopka čez 3 mesece bi rada izboljšala stanje.

Hvala za odgovor
in
lepo pozdravljeni

Pozdravljena,

seveda lahko uživate Cellfood in noni sok skupaj z matičnim mlečkom. Ker imate dovolj časa, bi vam res predlagala, da Cellfood začnete uživati čim prej. Začnite ga uživati postopoma in po 3-krat dnevno. To pomeni, da začnete s po 3 kapljicami 3-krat dnevno in zvišujete dozo (število kapljic) vse dokler ne boste uživala po :10 kapljic zjutraj, 10 kapljic opoldan in 6kapljic popoldan. Uživajte ves čas, vse do začetka postopka in tudi ves čas postopka. Predlagala bi vam tudi, da bi vaš partner skupaj z vami užival Cellfood.
Želim vam, da vam čim hitreje uspe, držim pesti. lp m

Spoštovani!

Kdaj bodo na voljo v Sloveniji Cellfood RNA+DNA kaplice?

Hvala za odgovor!

nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljena,

Cellfood DNA RNA spray je že registriran v Sloveniji. Samo pripeljali ga še nismo. V kolikor vas zanima nakup CF-DNA RNA ali kakšna druga informacija, se lahko obrnete na [email protected], pa boste dobila odgovor in prepričana sem, da vam tudi ustrežemo,
lp m

New Report

Close