Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Psihologija in psihiatrija Izgorelost Cellfood v kombinaciji Cellfood + sadež garcinije

Cellfood v kombinaciji Cellfood + sadež garcinije

Lepo pozdravljeni,

O Cellfoodu sem zadnje čase veliko dobrega prebrala, zato sem se odločila, da tudi sama pričnem z uživanjem kapljic. V zadnjih letih sem imela kar nekaj ginekoloških težav, trenutno sem po drugem neuspelem postopku OBMP, v katerih kljub velikemu številu spunktiranih celic nisem prišla do nobenega zamrznjenčka. V marcu imam namen poiskusiti ponovno. Pa tudi na splošno sem stalno pod stresom, še najbolj v službi in pri študiju… Poleg tega pa se že od majhnega borim tudi z odvečno težo…

Zanima me, ali ta dva izdelka lahko kombiniram skupaj, in kako? V brošuri piše, da se sadež garcinije uživa po zadnjem obroku, ali ga samo dodam dozi osnovnih kapljic?

Zanima me pa tudi, koliko osnovnih kapljic dnevno se lahko uživa v času postopka in po transferju? Je to lahko polna doza, ali je bolje dozo zmanjšati?

Za odgovor se vam najlepše zahvaljujem in vam želim lepe praznike in vse lepo v novem letu.

Pozdravljena,

vesela sem, da ste dobila pozitivna priporocila za uporabo Cellfooda, se posebej pri vasem primeru. Prav zadnje in vitro raziskave na vec razlicnih tipih celic so pokazale, da Cellfood resnicno omogoca celicam boljso presnovo. Zaradi optimnega metabolizma so celice bolj vitalne, opravljajo bolje svoje osnovne funkcije. In za spolne celice je ta vitalnost izrednega pomena. Neplodnost je najveckrat posledica nevitalnosti spolnih celic.

CELLFOD izdelke lahko VEDNO med seboj kombinirate, saj je osnovna sestavina v vseh izdelkih CELLFOOD formulacija.

Ker ste v obdobju med OBMP postopki precej pod stresom zaradi samega postopka in pa zaradi vseh vasih obveznosti, bi vam priporocala, da bi v casu OBMP (in vsaj 14 dni pred zacetkom postopka!!) uzivala po 30 kapljic na dan (in ne le priporocanih 24 kapljic). Ob zakljucku postopka pa znizate stevilo na 24 kapljic dnevno.

Priporocala bi vam tudi, da teh 30 kapljic v casu OBMP in 14 dni pred zacetkom postopka porazdelite v tri dnevne odmerke (12 kapljic zjutraj, 12 kapljic opoldan in 6 kapljic enkrat do 19h).

Najbrz imate Cellfood brosuro, v kateri je tabela uzivanja Cellfooda v zacetnih dveh tednih(lahko si jo ogledate tudi na http://www.cellfood.si ). Prve dneve je namrec priporocljivo postopno dodajati stevilo kapljic zato, ker je organizem, ki je zelo pod stresom precej hipoksicen.Zato se mu postopoma dodaja vecje kolicine biolosko dobrega kisika.

Priporocam vam, da si izberete tisto lekarno, ali Sanolabor trgovino, ki je nasa Referencna trgovina. V teh trgovinah, lekarnah boste dobila posebne popuste s CF kartico ugodnosti. V decembru mesecu pa ravno potekajo se posebne decemberske akcije.

Drzim pesti, da se vam bo izpolnila vasa zelja in da bodo stresi cim bolj pod nadzorom. Ce se vam bo porodilo kaksno vprasanje, vam bom vedno poskusala odgovoriti.
Vesele praznike vam zelim, veliko srecnih in veselih trenutkov v l.2012.
lp m

New Report

Close