Najdi forum

KAPLJICE DELAM SAM

Glede na to, da ste strokovnjak na svojem področju veste, da vnos kisika lahko poteka na različne načine.
Jaz npr. 28% natrijev klorit NaClO2 zmešam z 50% citronsko kislino.Ti dve spojini dam v zaprto stekleničko, ki je pokrita z tankim gumi zamaškom.V ta gumi zamašek prebodem z debelejšo (“konjsko”) injekcijsko iglo na gumi cevki.To cevko speljem v drugo večjo steklenico v kateri je raztopina destilirane vode in soli, ravno tako z gumi zamaškom, da je vse hermetično zaprto.Na to večjo steklenico z fiziološko raztopino moniran še manjši ventilček za izhod Co2, ker stekleničko z NaClO2 in citronsko kislino potopim v vročo vodo.Ko to strim, se začne reakcija v tej steklenički in po cevki v drugo stekleničko začne odtekat klor dioksid…..ko se proces konča imam pripravljeno raztopino in vsako uro zaužijem 1 ml pomešan z vodo in v mojem telesu ni patogen.

Pozdravljeni,

vnos kisika (govorimo o kisikovih ionih) iz zunanjega okolja v telo poteka vedno skozi sluznico dihal in skozi kožo.
Ravno tako telo (pravzaprav celice!!) dobiva kisikove ione z disociacijo molekul vode iz plazemske tekočine (ta se nahaja v medceličnini in v samih celicah), pa tudi med samimi biokemijskimi procesi nastaja cela vrsta različnih kisikovih ionov, ki jih celice v svojih procesih, ciklih lahko vključujejo.

Teh možnosti je v vsaki sekundi v našem telesu (celicah) kar nekaj. Več različnih možnosti kisikovih ionov omogoča večjo verjetnost, da so vsi biološki procesi oskrbovani s ta pravimi kisikovimi ioni. VENDAR morajo biti vedno v sinergiji s še veliko drugimi minerali, encimi…,če želimo dobiti želen učinek.To omogoča tisto esencialno homeostazo, ki je potem vzrok, da naš imunski sistem deluje optimalno, da so naši možgani z živčevjem ves čas aktivni in da pravilno komunicirajo navodila ostalim delom telesa.
In tako se posledično naše telo (celice) lahko bori ali pa brani pred agresorji (mikrobi so samo ena od oblik agresorjev našega organizma).

Vaš način pridobivanja raztopine, ki jo zaužijete, je poznan že dolgo. Od nekdaj ljudje različne soli raztapljamo v tekočinah. Največkrat v vodi in jih potem zaužijemo. Najbolj poznana je fiziološka raztopina, potem različni izotoniki.
Zadnje čase se ponovno veliko govori o različnih oblikah kisov (jabolčni kis, vinski kis, limona),ki so jih poznale že naše babice in ki se jih ravno tako lahko meša z različnimi solmi.

Vaša metoda je podobna tem opisanim postopkom.

Želim samo opozoriti na nekaj skritih pasti, ki se jih ne zavedamo, ko sami pripravljamo napitke, še posebej takrat, ko uporabljam specifične soli in specifične kisline, ki lahko povzročajo precej neželene in burne reakcije.

Kadarkoli doma pripravljamo različne raztopine,je naš “laboratorij” narejen doma. Zato najbrž ne moremo spremljati vseh parametrov varnosti in učinkovitosti teh kemijskih reakcij.

Nanje lahko vpliva:
-kakovost-čistoča soli, raztopin
-kakovost-čistoča vse “laboratorijske opreme”
-natančnost meritev posameznih enot, ki jih želimo vnesti v reakcijo

Vedno tudi velja, da najmanjše napake povzročijo največje škode (ali kot se reče: da vedno pademo na majhnih napakah).
Zato vam priporočam:
– pazljivost,
-ne pretiravajte v količinah,
-ne prenajedajte se ene snovi, in
-preverite verodostojnost surovin, ki jih uporabljate.

Želim vam lepe praznike m

Spoštovana gospa Miša!
Zelo sem vesel Vašega odgovora, ker sem bil prepričan, da ne boste odgovorili, ker moj post ni ravno dobra reklama za Vas.
Motil sem se o Vas in to me veseli, veseli, da ste pripravljeni Vaše izkušnje deliti z nami tudi na ta način.
Imate prav da kisikove ione lahko zaužijemo na različne načine-POTREBNA PA JE PREVEDNOST PRI MEŠANJU RAZTOPIN IN PRI UŽIVANJU LE TEH,posebej je treba pazit na količino vode-se pravi užiti pravo koncentracijo.
Jaz sem poizkusil uživati že marsikaj od vodikovega peroksida H2O2, natrijevega klorita NaClO2, pa tudi kalcijeve hipoklorita (68%) ki ga kupim kar v obliki granulata za razkuževanje bazenov.No iz NaClO2 se da narediti s pomočjo jedilne kisline (limone,citronke,kisa) dober klor dioksid, vendar pa je meni moteča kislina ki draži želodec in zato raje naredim zgoraj opisan postopek, kjer se kislina izloči in dobim čisti klor dioksid.
Vem, da je v Vašem CELLFOOD-u čisto morje-najćistejše, zato tudi sam uporabljam za pripravo fiziološke raztopine himalajsko sol, ki je bila kristalizirana še v času, ko človeštva ni bilo še nikjer in zato tudi onesnaževalcev ni bilo.
Tudi jaz Vam želim lep vikend in tudi sicer veliko dobrega!!

nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljeni,

kaj je dobra reklama je vedno relativno. Odvisno od tega kaj kdo želi z reklamo doseči. Osebno VEDNO želim biti verodostojna v stroki, glede na znanje in izkušnje, ki jih imam in ki so na voljo. Nikoli ne bom trdila, da je nekaj ali nekdo najboljši ali najučinkovitejši, ali… ker tega v resničnem življenju ni.
TRDIM VEDNO, da smo vsak posameznik UNIKUM in da je za nekoga dobro nekaj kar je lahko za nekoga drugega škodljivo; od aspirina, antibiotika, kalcija, vitamina C do fruktoze, laktoze, glutena,…..- odvisno od same sestavine in tudi od njene količine. Ravno tako, ko rečemo aspirin, ali kalcij, ali jabolko – govorimo splošno o neki stvari, ki še ni opredeljena. Ko rečemo kalcij – s tem nismo povedali še nič o njegovi obliki, čistosti in aktivnosti – o varnosti, kakovosti in učinkovitosti.

Zato verjamem, da je najprej dobro, da spoznamo samega sebe, svojo biološko uro in svoj bio-mehanizem in njemu prilagodimo vnose različnih sestavin (hrana, zdravila, dopolnila, tekočine,…)- da se ne prenajedamo enih snovi. Dobro je tudi ,da se naučimo/pozanimamo kaj so prave vrednosti za kakovost, varnost in učinkovitost.
In to je to.

Tudi jaz vam želim veliko lepega, m

kaj pa kisikova komara, je boljša za zdravljenje kot cellfood?

Pozdravljeni,

kisikove komore se razlikujejo med seboj. Samo ime ne pove nič o KAKOVOSTI in UČINKOVITOSTI ter VARNOSTI kisikove komore.

ZELO DOBRE so hiperbarične komore, ki so atestirane in to je primerljivo s
tistim delom Cellfooda, ki nudi biološko dober kisik.

Tako so enako dobre tiste kisikove komore, ki imajo resnično verodostojne ateste.
Veliko ljudi uporablja tudi čisti kisik iz kisikovih bomb (potapljači, v bolnišnicah)- a je potrebno paziti, da ga ne nadihamo v prevelikih količinah.

CELLFOOD je primerljiv z uporabo HIPERBARIČNE KOMORE ( lahko so tudi invazivne ventilacije krvi s kisikom – oblike dialize) v povezavi s koktajlom mineralov, aminokislin in določenih encimov. To je to, kar lahko dobimo v dragih sanatorijih v tujini , pri nas pa na intenzivnih terapijah nekaterih medicinskih oddelkov.

Hiperbarične komore so zelo drage. Tudi tretmani z njimi so zelo dragi in vzamejo posamezniku veliko časa . Za vsako kuro(tretman) je potrebno vsaj nekaj ur in vsaj 2-krat tedensko cca 1 mesec. To je približno čas, ko stroka lahko obljubi spremembo na boljše.

Hiperbarične komore se v tujini uporabljajo v nevrologiji, travmatologiji, plastiki, postoperativnih posegih, pri otrocih in mladostnikih z avtizmom, disleksijo, dawnovim sindrom, hiperaktivnostjo,Parkinsonizem in Alzheimer,v ŠPORTU, in seveda še posebej pri lepotnih/antiageing tretmanih. Takšne terapije pomenijo lahko nekaj 1000EUR do nekaj 10.000EUR – kot ena enomesečna kura. Ponoviti jo je dobro 2-krat letno vse življenje. Lahko izračunate koliko je to denarja in časa?

TOREJ:
po delovanju, varnosti in učinku je Cellfood primerljiv s hiperbarično komoro. Le da je neprimerljivo cenejši in vsakemu vzame nekaj minut časa dnevno.

Ali lahko ZAUPAMO Cellfoodu:
tako kot so za hiperbarične komore potrebne ustrezne atestacije, mednarodno priznane validacije in seveda znan in verodostojen proizvajalec, tako velja za Cellfood:
-izdelek je pod mednarodno priznano inštitucijo validacije in testiranja (FDA) vsako leto!
-izdelek je že več kot 42let na trgu globalno (v 90 držav sveta kot je ZDA, Nemčija, Avstralija, Brazilija, VB, Japonska, J-Afrika, Italija, Švica, Kitajska,Slovenija…..)
-izdelek je bil večkrat nagrajen kot najboljše prehransko dopolnilo (zadnje v 2010 od onkologov in onkoloških bolnikov ZDA in Kanade)
-izdelek je testiran in na njem se izvajajo IN VIVO in IN VITRO raziskave že vsa desetletja (zadnje v 2011, ki je pokazalo da im resnično vlogo v nižanju oksidativnega stresa in hipoksičnosti ter da ima antiproliferativni učinek. V naslednjem letu se pričakujejo rezultati na različnih tipih rakavih celic/Univerzi v Cambrige-u in Milanu). Ne morejo biti potvorjene ali se sklicevati na nekaj, saj je Cellfood EDINI tak izdelek in proizvaja ga SAMO NuScience že vsaj 42 let. NIHČE DRUG ga ne proizvaja.
-izdelek je popolnoma NARAVNEGA IZVORA, ne vsebuje nobenih glutenov, umetnih sladil, barvil,konzervansov ostankov kvasa, ni doping.
-ker je v obliki koloidne raztopine, se takoj absorbira v črevesju (vsrkljivost je zaradi koloidnosti izredno visoka, primerljiva z injekcijsko raztopino;tabletke imajo le do 30% absorbilnost!), vse molekule so zato samostojne (ni nobenega izpada, da bi se med seboj združevale) in tako aktivne.

Želim vam vse dobro m

New Report

Close