Najdi forum

Pozdavljeni,

sem v postopku obmp. Glede na vaše predhodne odgovore sem se odločila, da bi jemala kapljice cellfood. V tem tednu bom pričela z injiciranjem zdravil. Ali sem prepozna oz. ali je priporočjivo jemati kapljice več mesecev pred postopkom. Predivdena aspiracija foliklov bo čez en mesec.

Hvala lepa za vaš odgovor.

Pauline

Pozdravljena,

res je malo pozno, a nič hudega, če ga boste začela uživati en teden pred medikamentozno terapijo. Učinek Cellfooda se začne kazati v cca 2. do 3. dneh po zaužitju prve doze. Aspiracijo foliklov imate čez en mesec, torej imate časa en mesec. Upoštevajte tabelo – postopno dvigovanje števila kapljic. Priporočam vam tudi, da ga v vsem času postopka obmp uživate 3-krat dnevno. Zelo pomembno je, da so vaše celice (hormonski sistem in spolne celice) v tem času vseh 24 ur optimalno “hranjene”, da ne prihaja do metabolnih okvar oz., da so minimizirane.
Držim pesti za vas,

lp m

Pozdravljeni,

hvala lepa za vaš odgovor. Kapljice uživam od 3. 6. in sem že začela z večjo količino. Zanima me, ali jih uživam tudi po aspiraciji foliklov in po transferju zarodka?

Na kakšen način naj bi te kapljice vplivale na celotno telo? Imam tudi težave z želodcem (po kavi …), z odvečno kislino, pomikanje dlesni od zob, občasne bolečine v sklepih( vratna hrbtenica).

Zadnje čase sem bolj otožna, razdražljiva, morda zato, ker nikakor ne uspe postopek obmp (sedaj se pripravljam na 4), tako da upam na izboljšanje stanja po kapljicah.

Lepo pozdravljeni. Pauline.

nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljena,

Cellfood lahko uživate ves čas postopka, in tudi kasneje. Cellfood vpliva na delovanje osnovnih celičnih funkcij. Predvsem na to, da mitohondrij opravlja svojo nalogo (tvori ATP energijo in ob tem NEVTRALIZIRA proste radikale ROS), in da se optimalno prenesejo naloge iz DNK -molekule (ekspresija DNK). In to omogoča optimalno delovanje vseh celic, ali da je naše telo (vsi organi) v uravnovešenem energetskem ravnovesju. Ko je telo v takšni energetski harmoniji, takrat opravlja svoje naloge brez napak. In omogoča, da se predhodne napake tudi popravljajo.
/ Zadnje študije na Cellfoodu( 2011 je bila objavljena) so prav to ponovno dokazale na celicah eritrocitov in celicah limfocitov/.

Seveda ste razdražljiva, žalostna, malo prestrašena, ker se ves čas bojite, da postopek ne bo uspel. To je tako zelo normalno. A zaradi tega strahu, vaše telo troši ogromne količine energije (ATP). S Cellfoodom mu boste pomagala, da ga bo tvoril dovolj, in vam tako omogočil, da ne boste več tako žalostna, prestrašena. V roku treh tednov boste občutila več energije, bolj pozitivna boste, in naenkrat vaši strahovi ne bodo več tako veliki.
Počakajva teh nekaj tednov, pa se lahko potem ponovno bereva. Želim vam vse dobro,

lp m

New Report

Close