Najdi forum

Ščitnica in cellfood

Kolegica ima kar nekaj težav s ščitnico. Kolikor vem, ji le ta premalo dela. Jemlje tudi neke tablete ampak ne bi vedela, kakšne. Ker jo zadnje čase vidim precej napeto, sem premišljevala, da bi ji svetovala, naj si kupi Cellfood, ampak ne bi se rada prenaglila, saj ne vem, ali bi bilo to zanjo primerno. Ali mi lahko lepo prosim pomagate s kakšno usmeritvijo in nasvetom?

hvala Sonja

Pozdravljena ga. Sonja,

ne glede na to, da ima vaša kolegica težave s ščitnico, lahko uživa Cellfood, saj pomaga pri omilitvi simptomov, ki so posledica stresov. To so pa lahko napetost, utrujenost, slaba volja, tesnoba, strah, paranoja, nespečnost,……/ marsikdo je v dvomih, ker meni, da Cellfood vsebuje dodani Jod. Cellfood vsebuje takšen Jod kot ga n.pr. vsebuje naravna morska sol, ki jo pridobivajo v sečoveljskih solinah. Takšno sol lahko uživajo tudi osebe, ki imajo težavo s ščitnico.Takšna sol ni DODATNO jodirana; tako tudi Cellfood NI DODATNO JODIRAN/
Samo pri dnevni dozi bo morala upoštevati navodila, ki so v brošuri. Priporočala bi ji, naj sploh začne s po 1 kapljico 3-krat na dan. In potem vsak drug dan dvigne za po 1 kapljico ob vsakem obroku. Lahko se tudi obrne na 031 278 381 ali na [email protected], pa bo dobila vsa izčrpna navodila, pa tudi kasneje se lahko obrne, če se ji pojavijo kakšna vprašanja.

lp m

New Report

Close