Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Psihologija in psihiatrija Izgorelost “stranski učinki” CELL FOOD

“stranski učinki” CELL FOOD

Pozdravljeni

Kapljice oz. tako imenovani kisik jemljem šele nekaj dni ( 13 ) in sicer:
2x2kap.-3dni
3x3kap.-3dni
3x4kap-3dni
3x5kap-3dni
danes je prvi dan-3x6kap.

Mogoče je bilo slučajno, vendar po par dneh mi je začelo biti slabo-zato sem rekla, da grem postopoma na več kapljic kot piše. Ovulacijo sem imela prib. 9.dan ciklusa-ponavadi je nekje med12-14 dnem. Imela sem obilno sluz z rahlo krvavitvijo-tri dni. Občasno sicer se pojavi rosa obris na vlošku ob ovulaciji-a tokrat je bilo obilno in celo 3.dni. Probleme imam tudi z rahlimi slabostmi in bolečim želodcem-oz. niti ni bolečina-ne vem, kako bi definirala -čuden nepravi občutek. Na potrebo sem šla vedno zjutraj po prvi kavici-zdaj pa kar nič-sem šla šele pop. Vmes se mi je en dan naredila slabost in čuden občutek švohosti-ko se ti zdi da nisi stabilen in boš padel kar skup. Mogoče je bilo vse skupaj slučajnost. Pa ene tri dni sem imela v ustih okus ogaben-zelo izrazit bel jezik z oblogo-kot takrat, ko si bolan.Saj pravim, da mogoče je to slučajnost-vendar vseeno me zanima-če je katera že imela kaj podobnega. Mogoče bi morala še bolj postopoma povečevat št.kapljic-kaj pravite vi?

Hvala lepa in lep pozdrav

Pozdravljena,

ja, res bi morala še bolj postopoma dodajati Cellfood kapljice. Še posebej, ker ste imela tudi ovulacijo. Vse znake, ki jih opisujete, so tipični znaki oseb, ki so precej hipoksične ali ki imajo povišan oksidativni stres, ali preprosto, ki so že dolgo pod stresom. Ob dodajanju prevelikih količin “kisika”, telo (možgani predvsem) na te količine ni več navajeno in pojavijo se znaki kot ste jih opisala (ti znaki so tudi tipični za vse astmatike, KOPB bolnike, sploh bolnike, ki imajo kronične težave z dihali, anemične osebe).Poleg tega se telo razstruplja škodljivih ostankov oksidativnega stresa in tako se lahko pojavijo znaki kot: obilnejše odvajanje urina;voda je lahko nekoliko intenzivneje obarvana in tudi s spec. vonjem, večkrat dnevno greste lahko na blato, potem lahko se pojavi izkašljevanje sluzi, obilnejši vaginalni izcedek, pa slabost,…to traja nekaj dni, lahko tudi teden ali dva (odvisno kako in koliko let je bilo “zanemarjeno” vaše telo).
To ni nič nevarnega, ali neobičajnega, je pa lahko nekoliko neprijetno. /A spomniti se moramo, da tudi ko čistimo zelo umazan avto, ali štedilnik – v začetku je veliko umazanije in voda je zelo umazana, a ko vse dobro odstranimo, potem se avto in štedilnik lepo svetita. Dokaj podobno je z našim telesom, ki je en velik zelo prefinjen stroj./

Predlagam vam, da se izognete temu intenzivnemu čiščenju telesa in znižate št. kapljic na
3 – krat po 4 kapl. na dan. Vsaj en teden, oziroma dokler se vam ne zmanjša to intenzivno čiščenje telesa. Potem pa lahko počasi dvigujete (tako kot ste to že delala).
Opazujte se ob dvigovanju števila kapljic. Lahko da ste ena tistih oseb, ki sploh ne potrebuje tako visoke doze (24 kapljic na dan). In vam bo zadostovalo že 16 do 20 kapljic na dan.
Llahko pa se obrnete ponovno name, in bova našli rešitev.

Večina ljudi potrebuje vsaj 2 meseca, da ugotovi katera doza (št.kapljic) je za njegov metabolizem, ritem življenja, napore in tudi degenerativne procese najbolj ustrezna. Vsi mi smo unikalni, zato je Cellfood tako primeren, ker si lahko dozo prilagodimo na potrebe svojega telesa in na zunanje dejavnike, ki so krivci stresnih situacij (viroze, infekcije, mraz, vlaga in nizke temperature, psihični napori, fizični napori,….). A zato rabimo nekaj časa.

Le pogumno, in vesela bom, če se boste po kakšnem mesecu ponovno oglasila. Lahko pa tudi kadarkoli,

lp m

Še enkrat lep pozdrav

Za hiter odgovor se vam lepo zahvaljujem.
Ker me danes desna ledvica kar boli in tudi desni jajčnik je začel z neko utripajočo bolečino-je nekaj časa, pa ni, pa je…..pa proti koncu delavnega dneva se je še lotila bolečina med desnim jajčnikom in in desnimi rebri-nekako vzporedno z višino popka, mogoče malenkost višje, sem se odločila, da bo res najbolje, da zmanjšam št.kapljic. Bomo videli….tudi noge me obupno bolijo. No bom šla na 4. kapljice-pa bomo videli-se vam kaj javim.

Še enkrat hvala in lep pozdrav

nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljena,

ja, znižajte dozo in potem v daljših časovnih intervalih dvigujte št. kapljic. V začetni fazi je VSAK ORGANIZEM v obdobju t.im. oscilacije ali “ups in downs” – metabolni procesi se spreminjajo in to se kaže v različni simptomatiki bolečin, počutja,…. v nekaj mesecih ( od 1 do cca 4, pri posameznikih pa to obdobje lahko traja tudi do 6 mesecev!!) se stabilizira, ustali in začne delovati bolje. To potem čutimo kot manj boilečin, vnetij, boljše psihično počutje, več veselja,…..

Vsak organizem je unikalen, zato ima vsak svojo biološko uro, ritem. PRISLUHNITE SVOJEMU IN GA POSLUŠAJTE.IN NE BITI NEPOTRPEŽLJIVA IN POVRŠNA.
( – ena dekleta dozorijo že pri 11.letih, druga dekleta pa dobijo prvo menstruacijo šele pri 17.letih. Pa z nobeno ni nič narobe! – Tudi poznate dekleta, ki so v najstniških letih čudovito lepe in potem hitro in naenkrat ostarijo…na drugi strani pa poznate sive miške, ki se v zrelih letih +45 razvijejo v zelo šarmantne gospe,…. – no, in to je biološka ura vsakega posameznika, ki je ne moremo spremeniti. Lahko jo samo optimiziramo – njen potencial izkoristimo do maksimuma)

Vesela bom, če se boste še kaj oglasila,

do takrat pa pogum, voljo, malo potrpežljivosti

lp m

New Report

Close