Najdi forum

stabiliziran kisik

Pozdravljeni,

se vam opravičujem, a tole pismo spodaj zelo težko pokomentiram, ker se z MMS ne ukvarjam in ga niti ne poznam. Gospod ima najbrž veliko izkušenj, zato sem ga tudi odobrila, v branje vsem, ki zaidejo na ta Forum Oksidativni stres.
Res pa je, da se MMS ne more primerjati s Cellfoodom, saj je sestava obeh neprimerljiva, zelo različna.

lp m

Močno si želim, da tegale pisma ne bi vrgli v loš, temveč ga objavili in pokomentirali.
Vem da 28% NATRIJKEV KLORIT razredčen z destilirano vodo in aktiviran z limoninim sokom (kislino) in začne sproščati KLOROV DIOKSID, kjer se kisik kar 12 ur potuje po telesu in STRELJA na vse patogene ki jih najde na svoji poti…..NI ISTO kot CELL FOOD in se ga ne da direktbno primerjati, pa vseeno prosim za vaš komentar !!
Stabiliziran kisik je bil dolgo poznan kot 3.5% raztopina natrijevega klorita. MMS pa naj bi bil 28% raztopina, torej 8 x mocnejša kot navaden stabiliziran kisik. MMS zmešan skupaj s kislino generira klorov dioksid (Clo2), to se zgodi zaradi tega, ker kislina iz kisa nevtralizira raztopino, ali še bolje, naredi jo malo kislo. Sama MMS raztopina je zelo alkalna. Z dodajanjem kisa, postane rahlo nestabilna in zacne sprošcati klorov dioksid. S pravim razmerjem mešanja kapljic MMSa in kisa, dobimo 3mg klorov dioksida v približno 3 minutah. In potem se z dodanim npr. jabolcnim sokom, raztopina razredci tako, da ostane v njej samo še 1ppm klorov dioksida v celotni raztopini. Klorov dioksid se še zmeraj sprošca, vendar zdaj mnogo bolj pocasi (linearno v casu) tudi po tem, ko pride v želodcu v stik z želodcnimi kislinami. Natrijev klorit zaradi kisline oddaja klorov dioksid ione pocasi, skoraj linearno v casu. Bistveno tu je, da se to res dogaja linearno, da se ves klodioksid ne sprosti takoj ko pride v želodec. Proces razpadanja in kreiranja novega klorov dioksida se tako v telesu kontinuirano dogaja. Ce na zacetku ne bi dodali kisline, bi imeli samo stabiliziran kisik v pijaci. Tako pa se klorov dioksid pocasi sprošca in to še celih 12 ur po zaužitju. Vse kar telo rabi, je zacetnih 3 mg prostega klordioskida, ko popijemo pripravljeno mešanico. Ta mešanica zacne v telesu takoj delovati.

lp m

na tem forumu sem hotewl objavit konstruktiven odgovor JIM-u, pa sedaj vidim, da je moderiran forum-moderiran tako, da Vi spoštovana Komarjeva odločate o tem kaj se bo tukaj pisalo in kaj ne.Tudi prav, če do večera ne objavite mojega odgovora, bom temo odprl na MON.OVER.NET na najbolj branih forumih in Vas pošteno okrcal, kako objavlajte samo tiste odgovore, ki so Vam pisane na kožo, da tako lažje prodajate Vaš zelo drag izdelek.
lepo pozdravljeni !!

Pozdravljeni,

osebno moderiram tale Forum in predvsem želim, da bi ljudje, če jih to zanima, izvedeli kaj več o t.im. oksidativnem stresu. Z biološkega vidika, kar pomeni, da je naše telo kompleksno zgrajeno in da naše telo in njena osnovna gradbena enota – CELICA, deluje VEDNO po načelu ” manj je več” ali po principu sinergičnosti. Vedno, ko sinergijo v telesu rušimo, le-ta, skupaj z našim genomom, povzroča nastajanje odvečnih prostih radikalov, njihovo skladiščenje, in posledično prihaja do poškodb, degenerativnih procesov.

Ne morem in je tudi strokovno ne etično, če podajam mnenje za izdelek, ki ga ne poznam. Glede natrijevega klorita sem na enem od prejšnjih dopisov (najbrž je bil vaš) vključila vse kar je objavljenega na wikipedii. O izkušnjah tega izdelka lahko vi poveste kaj več, a ne na tem Forumu.
Pravite, da objavljam samo to kar je pisano meni na kožo. Ne bi rekla, dobro preberite vse objave, pa preverite koliko jih je promocijskih.
Poleg tega bo najbrž dobro, da najprej sploh postaviva merilo za promocijo (primerjalno z ostalimi podobnimi forumi na spletnem portalu MON), ravno tako tudi merilo za definicijo “Zelo drag izdelek”. Farmakoekonomika je tista, ki lahko definira kaj je drago in kaj poceni. Sama številka ne pove veliko o kakovosti in učinkovitosti, varnosti tega kar smo kupili.

Vedno sem zelo vesela vprašanj, mnenj, tudi drugačnosti, ko se pogovarjamo – pišemo o neki problematiki, dogmah, paradigmah, ustaljenih strokovnih stališčih o biološkem procesu ali posameznih elementih, ki so potrebni za posamezen ali kompleksen cikel delovanja našega organizma.
Govorimo o preventivi, ali boljšem življenjskem stilu vsakega posameznika zato, da bi izkoristil svoj optimum in da bi čim kasneje razvil grde oblike degeneracije. Zato pa ni nikoli dovolj samo ena snov, ali en…., ali…
Evropsko vodilo (Guidelines), ki ga postavlja skupina strokovnjakov, ki spremlja in proučuje oksidativni stres, opozarja na to kompleksnost človeškega organizma.
Če želimo, da naše telo čim bolje nevtralizira proste radikale in tako niža oksidativni stres, mora za svoje telo skrbeti kompleksno ( pravilna prehrana, pravi dodatki v pravi meri, pravilno fizično in umsko razgibavanje, dobra mera spanja in počitka, zabave). In v tem duhu poskušam tudi odgovarjati na vaša vprašanja. Kot biolog verjamem v biološko uro človeka, njegovo unikalnost in s tem njegovo relativnost doseganja uspehov. Zato je za nekoga ena snov in ena koncentracija zdravilo, za nekoga drugega pa strup. Med tema dvema osebkoma pa je množica posameznikov, ki se po učinku bolj ali manj približujejo enemu ali drugemo.

Lahko se načelno pogovarjamo o vitaminu C, Ne morem pa dajati mnenja o vitaminu C, ki ga proizvaja ali distribuira na trg ta in ta firma, ali o luteinu firme…., ali o natrijevem kloritu, ki ga vi omenjate. To so teme, ki jih MON najbrž uvršča v neke druge Forume. Se bom pozanimala.

Vedno bom vesela vaših komentarjev, pripomb, opozoril, graj, mogoče tudi kakšne pohvale(?),
hkrati vas vljudno prosim za razumevanje, da na tovrstna vprašanja ne morem odgovoriti, če nimam izkušenj.

lp m

delate se “francoza”, jaz sem od vas zahteval, da objavite pismo-odgovor JIM-u o uporabi MMS-ja in ne tole vaše nakladanje?
Zvečer bom objavil zadevo na drugih forumih, ne samo na MONU, tako da bo pravici o svobodi tiska-izražanja-demokraciji če hočete zadoščeno

New Report

Close