Najdi forum

Antidepresivi

Rada bi prenehala jemati antidepresive, ker se mi zdi, da sem počasi že postala odvisna od njih. Sama si ne znam predstavljati, da bi jih jemala do konca življenja. Jemljem jih kar redno in to že zelo dolgo. Zdravniku vedno pojamram in pretiravam, tko da jih lahko še vedno dobim. Sedaj jih pa imam počasi že dovolj. Bojim se, da bi se namreč preveč nanje navadila, saj sem postala zelo nesigurna, da bi brez njih ne mogla funkcionirati v redu. Kaj mi svetujete, da naredim. Ali si skušam priskrbeti kakšne z nižjim odmerkom in posledično nižjim učinkovanjem? Zdravniku si ne upam povedati, ker me je kar malo sram.
Vsakršen nasvet bo dobrodošel. Hvala

Pozdravljena,

zelo dobro vas razumem in tudi vem, kaj pomeni biti na antidepresivih, potem se dodajo še anksiolitiki, potem 1 tabletka ni več dovolj, pa bi še…..Verjemite, da sem sama to izkusila in to dve leti. Danes nisem na nobenem od teh zdravil, še analgetik zelo redko vzamem, pa imam neko grdo degenerativno obolenje.

Ali bi tudi vi poskusila s Cellfoodom (moje izboljšanje stanja in hčerinega imunskega sistema sta bili zame eden od glavnih vzrokov, da sem poiskala proizvajalca Cellfooda in dobila ekskluzivo ter izdelek pripeljala v Slovenijo)?
Ne zgodi se takoj! V roku dveh do max. štirih mesecih se stanje začne izboljševati. Takrat začnete manjšati dozo vaših antidepresantov, a počasi! Telo je že zasvojeno in mu kar takoj ne smete odvzeti, temveč postopoma nižate dnevni odmerek. V cca 1,5 mesecu pridete na 1/4 dnevno dozo. To dozo potem v roku 14 dni lahko popolnoma ukinete.
Če bi res želela prenehati, poglejte na http://www.cellfood.si ali pokličite 031 278 381.

Res je življenje lahko že spet lepo, brez malodušja, panike, strahu, tesnobe, kaj bo,če…..in naenkrat imate občutek, da vse težave, strese imate nekako pod kontrolo. Še se vas dotaknejo, a takšnega čustvenega “dizastra” ne morejo več povzročiti.

lp m

New Report

Close