Najdi forum

Boleč želodec

A mi lahko lepo prosim pomagate, da se losam teh težav, ki mi jih povzroča moj malce preobremenjn želodec? Vem, da se ne prehranjujem ravno zdravo, tudi precej ponočujem zaradi zahtevne službe in konstantno sem napeta,…dolgoročna to ne bo šlo, rada bi samo še malo časa zdražala ta tempo, potem pa bom prenehala s takšnim stilom življenja. Kaj lahko naredim, da bi moje telo me še malo časa ubogalo, potem pa si bom pivoščila pavzo. Kako lahko to dosežem?

Pozdravljena,

jah, najprej vam moram napisati tole:
– kadar človek reče – saj bom, samo še malo…potem 99% ne bo naredil spremembe vse dokler ga nekaj čisto ne “sesuje”. Potem, ko ne more več, pa začne … A takrat je precej pozno in dolgo časa (leta!!!) potrebuje, da si popravi stanje.

Da ne boste rekla, da vas nisem opozorila ;-).

Tole, da bi rada zdržala še malo tak tempo in da bi želodec predvsem zdržal IN DA NE BI naredila nič s prehrano, rekreacijo in predvsem pravim celodnevnim ritmom (spati in ne ponoči delati), to si lahko delno popravite za krajši čas. Na dolgi rok pa vam moram še enkrat zapisati: ga ni čudeža, ki bi vam koristil. Na stara leta VEDNO plačujemo grehe svoje mladosti.

A če bi že želela, potem vam lahko predlagam izdelek (Cellfood), ki vsebuje paleto metabolnih encimov, ki med drugim pomagajo pri presnovi alkohola in vseh “ponočnjaških strupov”; skupaj z biološko dostopnim kisikom, vodikovimi ioni in celo paleto mineralov pa omogoča boljšo osmoregulacijo ( prevodnost dražljajev) in nastajanje dovolj ATP-molekul (celično gorivo, ki ga potrebujete pri prekomernih dežurstvih, nočnih delih, večjih stresnih dejavnikih nasploh). Cellfood vam bo pomagal, v času hujših fizičnih in umskih/čustvenih aktivnostih (nočna dežurstva, kronično premalo spanja in kronično porušen dnevni bioritem, ponočevanja, žuriranja, večje količine alkohola, nikotina, poživil) bo vaše telo sposobno metabolizirati preveč nikotina, ostalih poživil, stresnih hormonov, tudi alkohola in tako minimizirati jutranjega mačka, ki ni samo posledica alkohola, temveč tudi neprespanih noči (glavoboli, slabost, bruhalne vaje). S tem se zmanjša razdraženost želodca in ostalega prebavnega trakta in s tem manj napihnjenosti, bolečin, občutka slabosti,….

A vseeno, poskusite čim prej spremeniti ritem. Pa čeprav je vaše delo vezano na nočna dela.
NAREDITE prva ” KORAKA:
1.KORAK: Vaše telo mora spati vsaj 6 do 8 ur na dan. To mu morate omogočiti.
2.KORAK: Poskusite mu potem dodati še vsaj 15 minut mirnega globokega dihanja, tik preden greste spati. Da bo vaše spanje res postalo mirno in da bodo vaši možgani resnično lahko opravili vse svoje naloge.

Če boste vsaj to začeli uvajati v svoj ritem, boste že naredili nekaj dobrega za vaš organizem. In če se boste odločila še za Cellfood, potem bo tudi njegov učinek toliko večji.

Želim vam lepe velikonočne praznike in res čim prej na novi ritem,

lp m

New Report

Close