Najdi forum

stranski učinki cellfood

Pozdravljeni!

Pred enim tednom oz. 16.3. sem se odločila za uporabo kapljic cellfood-kisik za življenje. (Naj omenim, da imam težave z zanositvijo in sem imela že več postopkov umetne oploditve, zadni postopek se je končal z abrazijo 17.3. (ta dan nisem vzela kapljic))
Začela sem z eno kapljico 3x/dan, kapljice dvigujem počasi, na 3 dni. Že prvi dan se mi je pojavil herpes na ustnici, v 6 dneh se mi je povečala teža za cca 2 kg, pojavili so se mi mozolji po obrazu in še več jih je na dekolteju. Zdaj pa me že dva dni močno boli glava, zjutraj sem se zbudila z zabuhlimi vekami in to po 8 urah trdega spanja, zgledam pa kot bi krokala celo noč?!

Bistvenih sprememb v življenjskih navadah nisem spreminjala. Zanima me ali je možno, da se vse to dogaja zaradi cellfood kapljic?
Danes sem jih pila zjutraj 4 kapljice, sem se pa odločila da prekinem, ker je glavobol prehud.
Imate kakšno priporočilo za naprej ali kapljice pač niso za vsakogar?
hvala in lp

Pozdravljena,

čisto preveč dogodkov se vam je zgodilo naenkrat, da bi lahko rekli: to je pa krivo za vaše slabo počutje. Kar se vam dogaja, je predvsem posledica mehanskega posega v vaše telo in hude čustvene reakcije, ki so ga spremljale pred in po dogodku. Verjamem, da ste preplašena, da se slabo počutite, ko se pogledate v ogledalo, ali….

Ljudje največkrat pozabljamo, da se v telesu marsikaj dogaja, a mi tega največkrat ne vidimo in ne čutimo. In vse “razburkane” dogodke v telesu ne moremo kar umiriti v hipu. Procesi tečejo. In ko telo tvori preveč enih snovi( in pri tem porabi ogromno energije), jih mora ponavadi očistiti iz telesa (ponovno troši veliko energije). Če pa jih ne očisti, se nabirajo in nabirajo in enkrat udarijo ven. To pa čutimo na različne načine (glavoboli, vnetja, utrujenost, razdražljivost, depresija,jokavost, mozolji,driske,…). In eden večjih onesnaževalcev naše notranjosti so snovi, ki jih povzročajo čustveni dražljaji, hormoni, šele nato pridejo na vrsto slaba prehrana/prebava.

Cellfood ni krivec takšnih simptomov, kot ste jih opisala. Cellfood v začetni fazi “pomaga” razstrupljati telo (celice) nerabnih snovi. Hkrati pa tvori ATP-molekule, ki so celično gorivo(da celice sploh lahko opravljajo svoje naloge).Te snovi se potem izločajo skozi kožo, skozi blato ali skozi vodo. Pri vsakem posamezniku malo drugače. Če so pa še stresni dejavniki prisotni, pa ti povzročajo nastajanje še dodatnih nerabnih snovi in trošenje še več energije.

Ker ste ravno po abraziji,in tudi čustvenem stresu, to povzroča dodatno trošenje energije, tvorbo veliko hormonov; zato so prisotni vsi ti znaki, ki so posledica dogodkov izpred nekaj dni. Ogromno energije ste potrošila, pri tem pa je vaše telo sproduciralo cel kup molekul, ki vam niso ravno v korist.Da se proces (tudi čustveni – živčni dražljaji, ki tvorijo cel kup stresnih hormonov) umiri, potrebujete najmanj 1 mesec, povprečno pa 3 do 4 mesece. Odvisno je od vašega metabolizma. Celo, ko se boste ponovno “normalno” počutila in videla, boste v svoji notranjosti še v procesu uravnavanja metabolizma.

Če boste nadaljevala s Cellfoodom, vam priporočam počasno dodajanje kapljic.
Ostanite na treh kapljicah 5 do 7 dni.
Da se telo počasi, v miru očisti posledic mehanskega čiščenja zarodka in hkrati vseh stresnih-čustvenih hormonov, ki so nastali med posegi.
Šele po enem tednu, lahko tudi 10 dneh, pa začnite dvigovati št. kapljic. (Če je stanovanje zelo umazano, ga lahko zelo “vehementno” čistimo. In takrat se močno dviguje prah in svinjarija. Lahko pa to počnemo počasi in postopoma, takrat pa ne dvigujemo toliko prahu. ).

Žal mi je, da se vam je pripetila smola. Prepričana sem, da boste ponovno poskusila in da bo naslednjič bolj uspešno. Cellfood vam ne bo škodoval. Če boste vztrajala, boste videla. Lahko mi ponovno pišete, čez en teden, en mesec. Kakor boste želela.

Le pogum,

lp m

pozdravljeni

Ravnokar sem odprla novo temo-in zdaj videla da je že odprta-se opravičujem.
Moram pa dodati-da sem tudi jaz dobila precej mozoljev po obrazu-in kot nekakšen herpes na ustnicah-čeprav ga še v življenju nisem imela-poleg vseh znakov ki sem vam jih napisala in oddala pred minutko.

lp

nova
Uredništvo priporoča

Ja, ne moremo si predstavljati, kako “umazani” smo lahko v notranjosti telesa. In ko se telo začne čistiti, potem se čisti samo skozi kožo (koža, vse sluznice), preko urina in blata.

Če pa je telo kronično brez dovolj kisika, potem se ob dodajanju Cellfooda pojavijo znaki slabosti, vrtoglavice, spanja. To pokažejo predvsem dihalni bolniki, anemične osebe in pa vsi, ki imajo težave z delovanjem možganov.

To samo kot dopolnilo že prejšnjemu odgovoru, in vam, da bi se vedno spomnila, da je eno ko se telo čisti in zato se pojavijo eni znaki; ko pa telesu primanjkuje kisika, se pa pojavijo drugi znaki.

Skupaj pa nastane nekaj takega kot ste opisala vi.

lp m

New Report

Close