Najdi forum

primerno hujšanje

Pomlad je spet tu in kot vsako leto se pripravljam na hujšanje. Letos pa bi to želela storiti drugače. Do sedaj sem namreč vsako leto izgubila kar nekaj kg, vendar sem bila vseskozi brez energije. Kako naj se lotim hujšanja, da ne bom tudi letos ostala brez energije? Kako naj čim manj obremenim svoje telo in da bom namesto izgube energije, le to kljub hujšanju dobivala? Ali je to sploh mogoče?

Pozdravljena,

seveda je mogoče, samo, da si najbrž vi predstavljate hujšanje drugače kot jaz. Večina žensk želi veliko kilogramov izgubiti in to hitro. Tako kot jih tudi pridobijo hitro nazaj. In to večno, iz leta v leto hitro pridobivanje in hitro izgubljanje veliko kilogramov pomeni za organizem hud napor in porabo veliko energije. Na dolgi rok pa povzroča razrvanost živcev, čustvenega počutja in počasi najeda zdravje.
Ko se boste enkrat ZARES odločila uravnavati svojo težo tako, da vam ne bo zanihala več kot za 4 kilograme, potem boste lahko sezonsko shujšala ( lepo počasi, v dveh, max. do treh mesecih) in ne boste tako zelo utrujena in se počutila “zanič”. Ko boste v svoj letni ritem življenja uvedla še jogo ali pilates, potem boste ob tem hujšanju (ali rahlem pridobivanju kilogramov) tudi ohranjala bolj prožno mišično maso – lepo oblikovano telo. In ob tako spremenjenem ritmu, če si boste pomagala z izbranimi dopolnili ( za ohranjanje energije in za boljše raztapljanje odvečnih maščob), potem boste lahko imela pod kontrolo svojo telesno težo in svoj energetski balans. In to je tudi za vaš organizem (za vašo kožo, kosti, krvožilje, in predvsem živčevje!!) veliko bolj prijazno in na dolgi rok veliko manj škodljivo.

“Hujšati” je dobro začeti še preden se nabirajo kilogrami. Najbrž že veste ob katerem letnem času se vam kilogrami nabirajo. In v tistem času je potrebno uživati “topilce” maščob, skupaj s tistimi snovmi, ki vam omogočajo tvorbo zadostne celične energije.Zato, da niste preveč izčrpana, utrujena.

Ali bi enkrat poskusila s Cellfoodom?

Marsikaj se da, samo ČASU dajte ČAS in ravno tako vašemu organizmu. Le pogumno, z malo več potrpljenja in boste videla kako boste iz sezone v sezono manj “debela” in imela svojo težo (in svojo energijo in s tem počutje) pod kontrolo. Sedaj imate dovolj časa, da začnete in ste v maju že fit.

lp m

New Report

Close