Najdi forum

Včeraj sem obiskala savno in opazila, da se kljub razmeram nisem uspela spotiti. Do danes se mi to še ni zgodilo, zato vas prosim, za kakšen komentar, ali naj se sekiram? Stara sem 35 let, mati 6 letnega fantka.
hvala

Pozdravljena,

ne, sploh vam ni potrebno skrbeti, da je z vami kaj narobe! Imate samo malo bolj “leni” metabolizem, ki se pač razstruplja (pere) po drugih kanalih (ledvica, prebava, mogoče mozoljčki, mogoče čustvene reakcije-ekstrovertiran tip) in znojnic ne uporablja tako močno.
Če boste večkrat, bolj redno hodila v savno, potem boste lahko natrenirala vaše “lene” znojnice, da se bodo malo bolj aktivirale. To se ne zgodi takoj, v štirinajstih dnevih. Vsaka sprememba v organizmu traja kar nekaj časa, da jo mi s svojimi čutili (vid, vonj, tip) sploh zaznamo. Če boste zelo pridna in redoljubna, se vam bo najprej zgodila sprememba v 3-eh mesecih. Lahko pa boste potrebovala tudi 7 mesecev ali celo 1 celo leto. Če pa vaše znojnice niti niso tako zelo razvite, potem se sploh ne boste potila.
A kljub temu, se vaše telo čisti.

Vsako telo ima namreč več kanalov, po katerih spira svinjarijo iz telesa:
– ledvica
– črevesa
– koža z lojnicami in znojnicami
– naša čustva (desna stran možganov)

Dobro je, da imamo vse organe dobro vključene v razstrupljanje telesa zato, ker se nekateri strupi bolje čistijo skozi določene kanale(organe). In ko imamo vse organe aktivirane, potem se naše telo hitro in dobro čisti. Če nimamo, potem se eni strupi nabirajo v telesu in povzročajo z leti težave.

Dobro se poglejte in ugotovite kateri organi so pri vas zelo dobro razviti za čiščenje strupov, nekateri so pa zelo slabo. Glede na vaš genom, poskusite optimizirati vse kanale do njihove maksimalne zmožnosti. In tako boste “na konju” in sposobna sproti čistiti svoj organizem.

Če boste pa to počela samo občasno, potem pa ne bo prav veliko vidnih rezultatov na dolgi rok (govorimo o letih).

Želim vam veliko lepih savnanj
m

New Report

Close