Najdi forum

krvavitve in cellfood

Spoštovani,

prosila bi vas za mnenje glede morebitnega stranskega učinka jemanja cellfood kapljic (kisik za življenje).
Kapljice pijem sedaj peti dan. Prvi dan je bilo vse vredu, drugi dan pa se mi je zjutraj in zvečer pojavila rahla sveža krvavitev iz nožnice in pa iz nosu. Ponoči in preko celega dneva je vse vredu in naslednji dan spet enako. Zjutraj in zvečer rahla sveža krvavitev. To se sedaj ponavlja 4 dan. Ker sicer krvavitev nimam in ker ničesar drugega v svojih navadah nisem spremenila sem prišla do zaključka, da je mogoče razlog v cellfoodu.
Prebrala sem, da je prve dni lahko prisoteno večje izločanje sluzi. Kakšne sluzi?
Pijem pa po navodilih. 3x na dan in sicer sem začela s 3 kapljicami in vsak dan dodam eno kapljico več do največ 8 kapljic 3x dnevno.

So lahko te krvavitve povezane s kapljicami in kako naj ravnam? Če niso povezane potem se bom seveda napotila k ginekologu. Hvala in lep dan vam želim.

Pozdravljena,

prvič slišim, da bi mogoče zaradi uživanja Cellfooda prišlo do rahlih krvavitev.
V prvih dneh lahko pride do večjega uriniranja, odvajanja blata ali izločanja skozi kožo – v obliki mozoljčkov ali potenja.
Ena od osnovnih nalog Cellfooda je, da začne s procesom razstrupljanja organizma, zato prihaja do tega izločanja (koža, ledvica, prebavni trakt)

Da bi pa popokale kapilare – tega pa nisem slišala od slovenskih kupcev, pa tudi od proizvajalca ne.

Videla sem, da je spodaj podpisano društvo Živa, ne vem , ali imate kakšne težave s plodnostjo.

/[iRazmišljam: ]Mogoče ste prehitro dvigovala št. kapljic, mogoče bi vi (zaradi težav s plodnostjo) morala začeti uživati Cellfood še počasneje (višanje št.kapljic). Nič ne vem o vas in vaših težavah. V brošuri pa imamo zapisano, da smo vsi posamezniki individualisti. Tudi v metabolizmu. tako hrane, zdravil, prehranskih dopolnil, pijače, zabave,… Zato tudi opozarjamo vse naj postopoma začnejo z dovajanjem št. kapljic, da se izognejo pretirani detoksifikaciji, ki jo največkrat razumemo narobe[/i]./

Osebno bi vam svetovala, da najprej prenehate z uživanjem Cellfooda. Po cca dveh tednih pa lahko ponovno poskusite. A število kapljic prilagodite: začnite s po 1 kapljico – 2-krat dnevno. Potem počakajte, in se opazujte. Če se ne bo nič zgodilo, lahko dvignete za eno kapljico na oba dnevna obroka. In ponovno počakate. Če se ne zgodi nič, dvignete za 1 kapjico….itd.

Vesela bom, če mi boste sporočila kaj se je zgodilo dalje, ker je to resnično prvič, a je Cellfood na trgu že več kot 40 let, po vsem svetu. Lahko na [email protected].

lp m

New Report

Close