Najdi forum

Potenje antidepresivi

Tudi jaz bi imela vprašanje.

Zaradi anksioznosti se zdravim z antidepresivom. Ko sem uživala prvi antidepresiv cipralelex, ni bilo potenja pri dve leti. Po dveh letih se je pričelo nenormlano nočno potenje s polivi in mrzlico. Ko sem prenehala jemati adje zaradi izboljšanja zdravja, se je tudi potenje takoj prenehalo. Šele takrat sem vedela, da je to stranski učinek.

Zdaj sem ponovno na adjih in ponovno imam iste omenjene stranske učinke, s tem, da tudi spim ne ponoči, ampak se konstantno prebujam ob dveh vsako noč.

Zdravnik pravi, da to ni nič takega, zamenjal mi je že tretji ad, vendar vsi imajo iste učinke.

Ali mi veste kakor koli svetovati?

Pozdravljena,

ali bi poskusila s Cellfood, osnovnimi kapljicami?
Katerekoli antidepresive uživate, vedno lahko dodate Cellfood. Po nekajmesečnem uživanju Cellfooda (cca 3 do 4 mesece) začnete zniževati dozo vašega zdravila antidepresanta. Počasi. Zniževanje (ali odvzemanje) naj traja cca 1,5 do 2 meseca.

Kar nekaj posameznikov v Sloveniji (v tujini je to že ustaljena praksa, tudi študija s Cellfoodom je pokazala te učinke zniževanja anksioznosti ali depresivnosti) je poskusilo to metodo in pokazalo se je izboljšanje počutja. Ali tako, da je popolnoma izginila tesnobnost ali malodušje, ali da sta se pojavila le še občasno. Vsi ti posamezniki uživajo Cellfood vsaj 1 leto, prve znake izboljšanja pa so poročali:
-najprej že po 1 mesecu, nekateri pa šele po štirih mesecih.

Če boste želeli še dodatne informacije, lahko pokličete na 031 278 381 ali na [email protected].

Lahko si tudi prberete kakšnega od primerov na Forumu.

Želim vam, da bi odpravili težave, bili čim manj na zdravilih, se tako počutili veliko veliko bolje,

z lepimi željami
m

New Report

Close