Najdi forum

oh ja,na žalost imam kar precej težav z glavobolom. Prebrala sem že veliko knjig in člankov na to temo, vendar nasveti, ki jih ponujajo, mi nekako ne pomagajo. Vsaj dolgoročno ne. Vse je namreč napisano v smeri lajšanja bolečin, ne pa njihovi preprečitvi. Sama sem že kar razočarana, kajti želim si, da bi bili glavoboli redkejši, če že jih ne morem odpraviti, vendar tudi njihovo redčenje ne napreduje najboljše. Kaj mi svetujete?

Pozdravljena,

ja, najbrž ste že ugotovila, da ne obstaja čudežna tabletka, ki bi odpravila vzroke glavobolov.

Vzroki so tako kompleksne narave. Od vremena, letnega časa, do naših čustvenih dražljajev, hormonskih odgovorov na dražljaje, do samega metabolizma.

Ljudje več let, ali nikoli ne ugotovijo kaj je pravi vzrok glavobolov.

Če boste dovolj motivirana in če si resnično želite odpraviti to nadlogo, potem verjemite, da se da narediti veliko:

1/ Najbrž ste že ugotovila kdaj se vam pojavljajo glavoboli (ali ob hormonskih spremembah, ali zaradi spremembe vremena, ali zaradi stresnih-čustvenih dejavnikov?).

2/ Potem pa premislite, ali ste že začela upoštevati spodnje štiri glavne korake:
– Ali vplivate na vaš osnovni presnovni proces. (Najbrž veste, da so si vse celice našega telesa (koža, živčevje, srce, jetra,….) v cca 70% delovanja enake. Ko uspemo uravnotežiti to osnovno delovanje vseh celic, potem zmanjšamo možnost napak v delovanju celic posameznih organov.) Velikokrat so glavoboli posledica nepravilnega metabolizma v možganih. Možgani potrebujejo ogromno kisika in cel kup mineralov, oligomineralov, vitaminov (predvsem B-kompleksa) in nenasičenih maščobnih kislin, aminokislin za svoje delovanje.
– Možgani tudi opravljajo svoje naloge in večji del svoje presnove v času, ko spimo. Zato tudi moramo spati, da se možgani optimalno obnovijo in “pripravijo” za naslednji dan.
– Možgani so shranjeni v lobanji, ki je zelo majhen prostor (v primerjavi z ostalim telesom) in ki ne daje možnosti “telovadbe”, s katero v ostalem delu telesa pomagamo, da se kri hitreje pretaka in pride tudi do najbolj oddaljenih kotičkov. Zato morate poskrbeti, da v možgane pride vsak dan dovolj krvi, da nahrani možgane s kisikom in vso celično hrano. Hkrati pa mora limfa odplakniti vse nerabne in škodljive snovi. Zato se moramo nadihati svežega zraka, moramo umiriti delovanje (valovanje) možganov in “telovaditi” z možgani.
– in celice možganov se ravno tako obnavljajo, le da je čas obnove nekoliko daljši kot je to pri celicah kože (ta rabi cca 1 mesec). ZATO SE tudi vsi procesi obnove in “popravljanja” napak ne zgodijo hitro. Povprečno rabimo nekaj mesecev, da se zgodi sprememba.

3/ Če vse to že počnete,pa še vedno ni prave spremembe, ali bi poskusila s Cellfood kisik za življenje? V roku 2-eh mesecev bi se vam morala pokazati sprememba. Glavoboli bodo milejši. Po treh do štirih mesecih pa tudi ne več tako pogosti. Z rednim uživanjem, redno telovadbo in dovolj spanja pa lahko popolnoma izginejo v roku pol leta do enega leta (to je zelo odvisno od vašega metabolizma in seveda vzroka glavobolov). Poglejte si na http://www.cellfood.si pod Cellfood brošura – način uživanja, ali vprašajte v eni od lekarn ali specializiranih trgovinah, ki so omenjene na spletu.

Poznam nekaj ljudi, ki so trpeli za hudimi periodičnimi migrenami desetletja in opazovala sem, kako trpijo,kako so bili velikokrat prikrajšani, kako so bili pod stresom kdaj bo zopet prišel tisti val bolečine….In gledam jih sedaj, ko so glavoboli preteklost; ko se pojavijo, so zelo mili in kratkotrajni – in največkrat tudi vedo zakaj so ga staknili. Poskusite, lahko se ponovno oglasite, tudi na [email protected], in verjamem, če boste dosledna in potrpežljiva, boste dosegla kar si tako želite.

lp m

Miša Komar, jasno da vsak prodajalec hvali in precenjuje svoj izdelek, vi v vašem primeru oglašujete “čudežni izdelek”, ki zdravi tisočero bolezni, ker v končni fazi gledate le na iztržek, na denar, gre za marketinške trike, kako prodati čim več, saj je to v vašem interesu.

Večina bolezni sodobnega človeka pa je povezana z načinom življenja, ki nas psihično obremenjuje, zoper katerih nam ne bodo pomagali kaj preveč netakšni ali drugačni zvarki, maže in čudežni napoji.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

New Report

Close