Najdi forum

Upam, da bom lahko opisal svojo težavo. Gre se namreč za otopelost, ki jo občutim že kar nekaj časa. Pred časom sem imel zelo velike težave s stresom in upravljanjem z njim. Sedaj je situacija ravno nasprotna. Karkoli se zgodi, sem čisto indiferenten. Neverjetno sem pomirjen in ni je situacije, ki bi me lahko spravila iz tira. Ali mi lahko prosim malce pomagati razumeti, kaj se dogaja v mojem telesu in kako si lahko pomagam. Otopelost mi namreč ni niti malo všeč, vendar si sam ne znam pomagati.
Hvala

Pozdravljeni,

organizem se na raznorazne nacine bori in brani pred hudimi posledicami stresa. Vasa brezbriznost bo najbrz obramba vasega organizma pred stresom. Na tak nacin se trudi, da bi ne bil dovzeten in tako ne bi trosil energije.
Poskusite “ignorirati” vaso brezbriznost. Tako kot da je to od nekdaj vas vedenjski vzorec. Ce boste uvedel v svoj dnevni / tedenski bioritem nekaj aktivne rekreacije (tek, hitra hoja, badminton,fitness,…), boste ponovno vzbudil organizem, da ne bo vec v “pasivnem stanju”. S pozivili si ne boste delal veliko uslugo, ker vam pozivila odvzemajo energijo in vas izcrpavajo. Nekaj vec tekocine, dobre vode, sadnih sokov, vitaminskih napitkov, mogoce bi poskusil s Cellfoodom.

A nic se ne zgodi preko noci, vsak tak “preobrat” potrebuje nekaj tednov, mesecev!

Poskusite! Ce ne ob Novem letu, pa spomladi boste ponovno obcutili in cutili stresne dejavnike. Enih se boste veselil, drugi vam bodo prinesli bojazni.
lp m

New Report

Close