Najdi forum

Mene pa nekaj zanima.

Pred kratkim sem izvedela, da sem noseča. Moram reči, da se prav super počutim, morda še celo preveč evforična sem in hormoni mi delajo 100 na uro. Verjetno je nerealno pričakovati, da bom celo nosečnost tako razpoložena, pa vendarle me zanima, ali bi lahko dobila kaj za pomiritev, saj sem res preveč evforična. Bojim se, da bi preobremenila moje telo in da bi ščasoma bil efekt morda nasproten. Ali se obremenjujem po nepotrebnem?

Pozdravljena,

cestitam, to so res enkratna obcutja, ko izves, da je v tebi eno majceno zivo bitjece! Pa sploh, ce si si ga zelel….

ZATO NI NIC narobe, da ste malo evforicna! Najbrz ste po naravi nasploh malo bolj custvena – na vsak custven drazljaj odreagire nekoliko mocneje kot povprecni ljudje (se pravi da ste bolj zalostna, bolj besna ce se zgodi kaksna krivica; ali obratno bolj vesela, polna energije, ce…).

Verjemite, da se bo ta evforija polegla! Ne more se pa takoj, niti cez en teden. Privoscite si vec cajev kamilice, ali mente, ali melise, ali kombinacije vseh treh. Privoscite si malo relaxinga! Naucite se zvecer vsesti se in pomiriti (to vam bo prislo prav tudi ob navalih jeze, vzburjenja, tesnobnosti,…)- globoko dihati in misliti samo na dihanje (ene 10 do 15 minut). Ali pa zaceti se ukvarjati z jogo, ki vam bo prisla prav tudi v globoki nosecnosti in se potem po porodu.

IN CE se vam evforija ne bo umirila v enem mesecu, potem mi sporocite in bova poiskali novo resitev. A sem prepricana, da ne bo potrebno.

Veliko telovadite, gibajte se na svezem zraku, veliko vode(res vode!) in zdrave hrane zauzijte, veliko SPITE!!!! in uzivajte in veselite se svojega malega velikega bitjeca!

lp m

New Report

Close