Najdi forum

nemiren spanec

Pozdravljeni

Pred časom sem izvedela, da me čaka v prihodnosti kar nekaj projektov, ki bodo od mene zahtevali precej angažiranosti. Bolj ko se pripravljam in bolj kot si skušam narediti en plan, slabše ponoči spim. Neprestano se zbujam in imam nočne more. Ali mi lahko prosim svetujete, kaj bi mi pomagalo, da bi bolje spala?

Hvala

Pozdravljena,

da boste najprej bolj mirno in z veliko vec samozavesti pripravljala nacrt dela za prihodnost in s tem ne ogrozala tako vaznega vsakodnevnega spanca, bi vam priporocala poskusiti s Cellfood osnovnimi kapljicami. Zacnite ga uzivati tako kot je priporoceno v brosuri, s postopnim dodajanjem kapljic. NAJPREJ se odlocite ali ga boste uzivala 2-krat ali 3-krat dnevno(optimalnejse). Za nase telo (predvsem za celicni metabolizem) je najpomembnejsi utecen ritem.In ce veste, da vam opoldan ne bo ravno “zneslo”, da bi zauzila kapljice, potem je bolje celodnevno dozo razdeliti na dva odmerka.(Kasneje si lahko omislite Cellfood Multivitamin spray (brizgnete pod jezik, pri tem ni potrebna voda, kozarec,…), ki vam nadomesti tisto vmesno dozo Cellfooda (skupaj se z vsemi 12 vitamini).
Na http://www.cellfood.si (pod Cellfood brosura) si poglejte tabelo, kako dvigujete stevilo kapljic. Zacnite s 3.kapljicami zjutraj in 3.kapljicami pozno popoldan. Vsak drug dan dvignite po 1 – 2 kapljici na odmerek. Vse dokler ne dosezete 12 kapljic zjutraj in 12 kapljic popoldan.
V cca 2.do 3.tednih ne bo vec tezav s pomanjkanjem energije in tako se bo tudi spanec vrnil in s tem veliko boljse pocutje in manj nervoze, tesnobnosti…

Poskusite, lahko postavite se vec vprasanj na [email protected], ce zelite.

Veliko uspeha v prihajajocih izzivih,

lp m

New Report

Close