Najdi forum

Živjo

Pred časom sem zasledila tale forum, tokrat sem se opogumila in se odločila sodelovati tudi sama.

Zanima me namreč, kako si lahko pomagam in preženem ta nadležni glavobol. Kakšne tehnike pomagajo?

Hvala

Pozdravljena Ziva,

niste napisali kdaj se vam pojavlja glavobol, ali se pojavlja redno vsak mesec, ali obcasno, ali imate glavobol kar stalno, ali ob vsakomesecnem perilu,ali…..

Naceloma je glavobol, ko je “stalno prisoten” ob dolocenem casu v mesecu ali sezoni, ali….. IN NIMA DRUGIH FIZIOLOSKIH povodov (kronicna obolenja?!) najveckrat posledica notranjih “produktov- stresorjev” metabolizma, ki vplivajo na hormonsko regulacijo in tako nastajajo vnetni procesi, ki jih vi cutite kot glavobol. Lahko so posledica custvenih nabojev, ki ravnotako povzrocijo nastanek dolocenih stresnih hormonov, ki v vas povzrocajo glavobole.

Najbrz ste ze bila pri zdravniku in niste ugotovili nicesar,

najbrz se izogibate tezki hrani, mascobam in veliko beljakovinam ter sladkorjem,

najbrz ne kadite in ne pijete prekomernih kolicin alkohola (zgane pijace so “strup”, vsak dan kozarec rdecega vina pa je celo koristno),

verjamem, da hodite na sprehode, se rekreirate, da omogocite svojim mozganom cim vec kisika in celicne hrane.

Tudi vsakodnevno meditacijo, ali nekaj minut (10 do 15) sedeti pri miru, nic misliti in GLOBOKO DIHATI, ali ukvarjati se z jogo – to bi bilo zelo dobro za omilitev glavobolov, in scasoma tudi za ukinitev bolecin.

Kaj ko bi poskusila s Cellfood kisik za zivljenje, osnovnimi kapljicami? Ta vam omogoca boljse “nakisikanje” mozganskih celic, boljse razstrupljanje odvecnih strupenih snovi metabolizma v vseh celicah organizma in tudi v mozganih.. A za izboljsanje stanja, za manj glavobolov potrebujete vsaj 1 do 2 meseca. V tem casu bi se vam morale bolecine zmanjsati. Bolj razpoznavno stanje izboljsanja pa obcutite po 3 – 4 -ih mesecih. Glavobol vam bo ali popolnoma izginil, ali se pojavljal manj pogosto in z manjso intenzivnostjo. Poskusite, boste videla, da bo stanje boljse.

Lep dan vam zelim
m

Se bom pa kr tuki vključila.

Odkar se je začela spet ta šola, imam tudi jaz težave z glavobolom, pa smo komaj na začetku leta.Joj, joj.
Sama kdaj pa kdaj kaj spijem, pa tudi kadim.Vem, da to ni zdravo, ampak kaj čmo. Ali obstaja kaj, kar bi mi pomagalo, ampak, da ne bi prenehala s kajenjem in pitjem alkohola? Rada bi, da bi glavoboli mininli, vendar se ne želim odpovedati razvadi, ki ju imam, saj imam samo ti dve razvadi.
Kaj mi svetujete?
Hvala

nova
Uredništvo priporoča

Tina pozdravljena,

ja, kaj naj recem? Slabim navadam se noces odpovedati, za sedaj. Osebno verjamem, da so te navade v zadnjih letih postale nekako “trendi”, ali “in”. Nic hudega. Cez leta bos ugotovila, da so “staromodne”, in jih bos tudi opuscala.

Ali bi ti tudi poskusila s tem Cellfoodom? Prvo kar bo naredil, je to, da bo “cistil” iz telesa te strupe, ki jih vnasas v telo, potem bo “cistil” vse tiste snovi, ki v telesu nastajajo zaradi tvojih custvenih reakcij (zacetek sole, slaba volja, napetost, nezainteresiranost, strah, navelicanost,….) In posledicno bodo glavoboli zaceli popuscati in tudi izginili bodo. A NE TAKOJ! “Dogajati se mora vsaj cca 1,5 meseca in vec (odvisno od tvojega organizma). Tako da bi priporocala uzivanje tja do novega leta in videla bos, da se bo stanje izboljsalo. Ce bos redoljubna, in ga uzivala se dalje v naslednjem letu, potem se bos pocutila veliko bolje, bolj bos pozitivistka, glavoboli bodo preteklost, pa tudi razne oblike infekcij in sezonskih bolezni.

In ce se ti slucajno ne zljubi na telovadbo, pomisli: Telovadba, vse oblike rekreacije so zelo koristne za ciscenje organizma strupov, za nakisikanje in nahranitev mozganov!IN TO JE ZELO RES!! Ravno danes sem poslusala nekaj predavanj imunologov, biologov,mikrobiologov,… na enem od kongresov o Oksidativnem stresu v Bologni, kjer so nekajkrat ponovili, da : Mi ljudje, ko smo zaceli obstajati, smo bili narejeni za tekanje, gibanje in to moramo poceti tudi danes.Tako lahko to svojo “masino” ( organizem ) cistimo, jo nahranimo in zato nimamo glavobolov, ne bomo predebeli, mozgancki bodo bolje delali, hormoni se bodo pravilneje tvorili,……

Poskusi, na http://www.cellfood.si poglej brosuro. Ce bos se kaj rabila, pa se lahko obrnes na [email protected] ali 031 278 381.

Res ti zelim cim vec mladostnega veselja, radosti, razigranosti, zelja, brez bolecih glavobolov, tesnobe, strahu, brezvolje.

Lp m

New Report

Close