Najdi forum

Pozdravljeni

Zadnje čase sem precej depresivna in brezvoljna. Kaj mi svetujete, kako si lahko pomagam?

Hvala

Marjetka pozdravljena,

sedaj, v tem obdobju poletja lahko tudi vremenske spremembe in tako ionizirajoce sevanje iz ozracja vplivajo na nase pocutje. Nekateri smo bolj obcutljivi na te zunanje drazljaje sevanja, drugi manj. Taksen je nas genom. Precej ljudi se ob tem casu, pa potem v zimskih temnih in vlaznih mesecih in zgodaj spomladi radi pritozujejo, da so brez volje, nobene zelje po cemerkoli, cemerni,na jok jim gre,…..CE pa je zraven se kaksen dejavnik (kot n.pr. nerazumevanje s svojimi najdrazjimi, strah pred….skrbi zaradi….), potem se pa najveckrat razvijajo oblike;
depresivnost, brezvolja – tako kot pravite vi
ali
kolericnost, razdrazljivost, tesnobnost

Pomagamo si lahko vsi in to tako, da se prisilimo iti na rekreacijo, da gremo v kino, na pijacko, da poslusamo dobro glasbo ( a ne taksno, ki nam se dodatno povzroca jokavost, da se “smilimo sami sebi”), beremo knjigo.

Ali bi poskusila s Cellfood osnovnimi kapljicami? Pomagal bi ti pri premagovanju depresivnosti, brezvolje, saj bi ti nudil tisti manjko energije, da bi ponovno nasla zeljo, voljo za…iti v… narediti… zabavati se, smejati,…. A ne zgodi se takoj, jutri. Ko bi ga uzivala redno, vsak dan;/ v zacetku bi bilo dobro 3-krat na dan (zacnes s po 3 kapljicami 3-krat dnevno; in potem vsak drug dan dvignes stevilo kapljic za 1 do 2 kapljici vec. Koncno stevilo kapljic na dan zate naj bo od 20 do 24 kapljic), po 1 mesecu pa lahko uzivas po 10 kapljic zjutraj in 10 kapljic pozno popoldan/zvecer)/. Dobro je uzivati ga vsaj 3-4 mesece, narediti enomesecno pavzo, in ponoviti, in tako dalje….. Tako ti pomaga vzdrzevati tvoj optimalni metabolizem, saj mu “dodaja” zadostne kolicine ATP (celicnega goriva) in hkrati razstruplja celice skodljivih snovi in prostih radikalov.
ALI bolj po domace povedano: nudi ti (tvojim celicam) celo vrsto razlicnega “orozja”. In ko nase telo napade agresor/stresor, ima tako celica moznost izbrati tisti element, tisto “orozje”, ki je najboljse za obrambo proti tistemu agresorju. Ta agresor/stresor je pa lahko virus, bakterija, nek drugacen mikrob, onesnazen zrak,ali voda, ionizirajoca sevanja, custveni stres (kreg s starsi, strah pred solo, nerazumevanje s prijatelji,….), nepravilna prehrana,….. To je tisti agresor, kateremu si ti v nekem trenutku in v nekem okolju podvrzena.

Marjetka, prepricana sem, da bo kmalu razpolozenje boljse, samo “v roke se mora clovek vzeti”, se pogledati in si na glas reci: NE BOM dovolila, da me……. dela tako brezvoljno! Naredila bom zase ….. !

Naredite si nacrt, kako se boste uprla depresiji in malodusju – kaj boste delala v ponedeljek, kaj v torek, sredo,…… petek, soboto in nedeljo! In drzite se nacrta vsaj 1,5 meseca! In potem bo ta “vsiljeni” novi ritem postal navada in NAENKRAT BOSTE CUTILA, kako ste polna veselja, planov, zelja,…..
Le pogum in cisto malo dobre volje za zacetek, pa bo slo! Verjemite!
lp m

New Report

Close