Najdi forum

počitek med počitnicami

Pozdravljeni

Sem dijakinja gimnazije Koper. Letos sem končala drugi letnik. Skoraj ves čas sem preživela pred knjigami in tudi uspešno zaključila letnik. Vikende sem večinoma prespala. Sedaj sem večino časa doma in precej depresivna, saj sem komaj uspela ujeti ritem in me nič ne vleče nazaj, če pomislim, da bom morala septembra spet v šolo. Zelo bi potrebovala kakšen nasvet. Kaj mi priporočate, da naredim?

Hvala in nasvidenje

Pozdravljena,

najbrz ti je ze marsikdo dejal, da moras telovaditi, pa hoditi na svez zrak in se veliko gibati, pa dovolj spati,pa….VSE TO JE RES in prav, da to pocnes. Pa zabavati se tudi moras in druziti s prijatelji,…. A ocitno tvoje telo ni sposobno tvoriti dovolj energije, da bi lahko podprlo vse napore tvojega telesa. To pa so vsi fizicni napori in vsi umski in psihicni napori. Dobro bi bilo, ko bi mu nekoliko pomagala, da bi lahko “pognal” svoje telo “v visjo prestavo”. Ali bi poskusila s Cellfoodom? Z osnovnimi Cellfood kapljicami? Do sole, do septembra imas ravno toliko casa, da bi tvojemu telesu “dodala” tisti manjko energije, da bi bil pripravljen na novo solsko leto, in da ne bi imela energije samo za solo, ampak se za kaj vec. V Kopru ga dobis v lekarni Na ogrlici, v Izoli v lekarni pri Zdravstvenem domu. Obe lekarni imata tudi posebne kartice za ugodnejse nakupe. Pa za brosuro tudi zaprosi. Ce pa zelis se vec, se pa obrni na http://www.cellfood.si.

Bos videla, kako bo naenkrat vec energije. Pa ne le za solo!

poskusi, pa mi sporoci,

lp m

New Report

Close