Najdi forum

nosečnost in depresija!

Pozdravljeni!

Sem v 15. tednu nosečnosti. Zanosila sem z pomočjo umetne oploditve. Zelo sem si želela, da bom zanosila in imela otroka. Sedaj pa mi je nosečnost neizdržna, komaj čakam da bom rodila. Prve tri mesece mi je bilo grozno slabo in skoraj vsak dan sem bruhala. Dvakrat sem bila tudi v bolnišnici. Prejšnji teden, se mi je zdelo, da je slabost in bruhanje mimo, pa sem v soboto spet začela bruhati in spet v bolnico. Shujšala sem že 6 kg. Strah me je hrane, moram pa nekaj pojeti ker mi je potem še bolj slabo. Moram povedat, da sem z želodcem imela težave že pred nosečnostjo, ultop sem pila štiri leta in stanje se je umirilo. Sedaj pa nesmem nobenih tablet. Zjutraj ko se zbudim me že lovi panika, da mi bo spet slabo in bom bruhala in potem o tem toliko premišljujem, da mi je res slabo. Dosti sem sama ker je mož v službi. Nevem več kaj naj naredim, da bom v nosečnosti lahko uživala in bo vse spet kot prej , zelo sem tudi nemirna. Strah me je , da bo to škodilo otroku.

Lep pozdrav.

a.c.

Pozdravljena,

ko bo otrok rojen in ko bo ze nekaj mesecev star, se boste tehle tezav samo se spominjala. Sedaj pa je hudo, sploh, ker ste imela nek svoj ritem zivljenja, aktivnosti. Sedaj se morate marsicemu odpovedati, predvsem, ker se ne pocutite dobro. IN TO JE HUD STRES za vas um! Pa se malo bitjece, ki zivi skupaj z vami, vam jemlje veliko energije. In vi se bojite, da mu lahko skodite, ko ste si ga tako zeleli tako dolgo. Tako to je!

Te nosecniske tezave so redke, a nekatere nosecnice pac doleti; organizem ni bil po naravni poti sposoben “sprejeti” novo bitjece. Umetna oploditev to omogoca, a lahko jo spremljajo tezave tako kot jih dozivljate vi.

Seveda vas skrbi vasa izguba teze, pa se zelodec nicesar ne prenasa. Ali bi poskusila s Cellfood Multivitamin spray; to so vitaminsko-mineralno – aminokislinsko in encimski pripravek, ki pa ga brizgnete pod jezik. Vsrka se ze v ustni votlini in sploh ne pride do zelodca! Tako bo vas utrujeni organizem dobil vsakodnevno kolicino nujno potrebnih snovi in elementov. Otroku ne more skoditi, saj so to naravne sestavine, ki bi jih vi morala dobivati s pomocjo hrane. Ker bi optimizirala energetski balans na celicnem nivoju, bi se vam stanje moralo zaceti umirjati v roku 14dni, do 3-eh tednov.

Le pogum, boste videla da bo se vse dobro,

lp m

Pozdravljeni!

Najlepša hvala za vaše pozitivne besede.

Lep pozdrav.

a.c.
nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljena,

Otroka si tako zelo zelimo, a z novim bitjem prihaja precej drugacen nacin zivljenja. Pa cetudi ne bi imela nobenih tezav. Boste videla. Vam je “dano, da se ze sedaj privajate na novo zivljenje”. Malo heca, da bo hitreje minilo,

lepo bodite
m

New Report

Close