Najdi forum

panični napad

pozdravljeni,
zanima me, kako se da kontrolirati panične napade? se jih sploh da?
če npr. začutim bolečino v levi rami me iz panike prime slabost, težko diham, čutim vrtoglavico… Teh napadov imam zadnji mesec vsak drugi dan. mi lahko pomagate?

Pozdravljena,

lahko vam pomagam z nasvetom, seveda! Najvec pa boste morala narediti sama.
VELIKO si lahko sami pomagamo, ko imamo taksne panicne, tesnobne napade:
takrat ko zacutimo, da se bo ZACELO, se umirimo tako, da zacnemo pocasi, globoko dihati. In to pocnemo kar nekaj minut, tudi 15 do 20min! Nekam se vsedemo, ali pa pocasi sprehajamo – kaj VAM nabolj ustreza, to pa izberite!
Prvic se ne bo zgodilo se nic. Ce boste ponovila veckrat, potem boste zacela cutiti, da se tesnoba, panika hitreje umirja. IN kot velja da vaja dela mojstra, to velja tudi tukaj.

Ali bi poskusila se z uzivanjem Cellfood osnovnih kapljic? Prepricana sem, da bi skupaj z dihanjem hitreje zacela kontrolirati svoje nenapovedane in zoprne panicne napade.

Poskusite in ne obupati po prvih treh poskusih. VEDNO velja; enkrat NI NOBENKRAT in sele po 5-em poskusu, se “zadeva prime”. To je dokazano!

Pogum, vztrajnost, verjeti, da si lahko pomagate in se zgodi. Verjemite! Preverjeno!

lep vikend vam zelim
m

jaz sem ob prvih težavah s paničnimi napadi odkrila internetno stran neboj se.si – in na njihovih forumih dobila pomoč in odgovore na moja vprašanja. meni je res ZELO pomagala. poizkusi!

nova
Uredništvo priporoča

Vec ljudi vedno vec ve,in dobre izkusnje so vedno dobro dosle. Enim pomaga nekaj, drugim nekaj drugega. Vsakdo je UNIKUM,

lp m

New Report

Close