Najdi forum

Kartica ugodnosti

Spoštovani.

Začela sem uporabljati en Cellfood proizvod in imam tudi kartico ugodnosti. Prodajalko nisem dobro razumela glede tega, kako je glede same kartice in popustov.
Zanima me, če moram, da bi po petih nakupih pridobila popust, kupiti petkrat v eni in isti prodajalni oziroma lekarni ali to ni potrebno?

Hvala za odgovor.

Pozdravljena,

kartico ugodnosti lahko resnicno vnovcite samo v tisti specializirani trgovini ali lekarni, kjer ste kupila izdelek CELLFOOD.

Casovno ni omejena, ravno tako lahko kupite katerikoli Cellfood izdelek, samo skupno stevilo mora biti 5, da vam vnovcimo kartico. Brezplacni vzorec Cellfood lahko dobite v tisti lekarni ali trgovini, kjer ste kupovala CF izdelke, ali pa nam posljete kartico, ki mora imeti stempiljko tiste trgovine ali lekarne (tako lahko sedaj, v zacetni fazi, sledimo kartice ugodnosti). Na http://www.cellfood.si je seznam vseh lekarn in trgovin kjer se dobijo Cellfood kartice. Sproti bomo obvescali o spremembah.
(Predvidevamo, da bomo v jesenskem casu uvedli Cellfood stempiljko, ki jo bodo dobile izbrane lekarne in trgovine. Potem bodo “steli” stemplji Cellfood.)

Vesela sem, da ste se odlocila za CF izdelek, vesela bom tudi, ce boste sporocila kako se pocutite po enomesecnem uzivanju. Upam, da ste v lekarni ali trgovini dobila tudi Cellfood koledar, da lahko spremljate tiste glavne znake,ki jih mi obcutimo in definiramo kot stresne ali degenerativne; nastajajo zaradi nekajmesecne ali vecletne hipoksicnosti oziroma nepravilnega delovanja na celicni ravni (oksidativni stres).

Lep dan vam zelim
m

New Report

Close